Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kibírja a műhelyig a kocsi...

Kibírja a műhelyig a kocsi kereke?

Figyelt kérdés

A feleségem kocsijában befagyott a kézifék és nem tudom mióta közlekedik így vele.

Sztetek még kibírja a saját lábán a műhelyig,ami 30 km?

Tehát forog a kerék,mert a tárcsák melegek

voltak és égett gumiszagot éreztem.


2016. jan. 21. 11:16
 1/8 TheCruve ***** válasza:

Meg kellene nézni hogy a kézifék bowden szigetelése nincs-e megsérülve, lehet ott van a fagyás.

Azt egyszerű kiolvasztani, viszont utána csere.


Én 30km-t nem igazán mennék befagyott kézifékkel..

2016. jan. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 TheCruve ***** válasza:

Jah, és van rajtuk valami porvédő gumiharang szerűség is, ami ha megsérül ott befolyhat a víz.


Szerintem valamelyik a kettő közül lesz a probléma.

2016. jan. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A szerelő is ezt mondta és azt,h vigyem be,de pont ez az,hogy az az érzésem,h legyilkolja még a kerekeket is.
2016. jan. 21. 11:56
 4/8 A kérdező kommentje:

Talán ,ha megkérem vmelyik ismerősömet,akkor beállhatok a garázsába és reggelre hátha javul vmit nem és utána már el lehet menni a szerelőhöz.

Fűtött garázsra gondolok.

2016. jan. 21. 11:58
 5/8 joco5582 ***** válasza:

Én 220-as hőlégfúvóval meleg levegőt fújnék alá. Nem kell 20 fok ahhoz, hogy a fagyás el kezdjen olvadni, elég ha plusz fok van a fagyás helyén. Ha van ventilátoros fürdőszobai melegítő akkor szabadban is megoldható.

Egyéb iránt a fűtött garázs jó ötlet.

2016. jan. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha a fűtött garázs megoldja a problémát,akkor elég lenne csak jhéten megnézetni a kocsit?
2016. jan. 21. 14:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha csak a bowden fagyott be, lazíts a féknyergeknél a csavarokon, inkább ne legyen 30 km-en át kézifék, minthogy végig legyen.
2016. jan. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 joco5582 ***** válasza:

Fék biztonsági berendezés :). Van aki belehal ha nem jó.

Viszont egyszerű ellenőrizni. Ha van elég fékhatás, és szemrevételezés során se látsz kivetni valót, akkor én használnám. Ha viszont ott a kétely, akkor nem kockáztatnék

2016. jan. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!