Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hány kilométert bír egy...

Hány kilométert bír egy kismotor? Mopedtúra?

Figyelt kérdés

Kezdő motoros vagyok még de volt már zündapp cs50, babetta, simson meg honda dio robogóm.

A kérdésem az volna hogy most egy yamaha dt 50 es motort szeretnék venni és hogy egy ilyen motorral neki merjek e vágni egy 300km-es túrának? Oda-vissza 600km és hát nem tudom mennyit bírnak ezek a gépek.

Simsonnal már tettem meg 150 kilométert de most nyárra egy nagyobb cél van kitűzve.

Ha yamaha nem akkor esetleg milyen motort ajánlanátok?

Lényeg hogy kis motor és supermoto legyen.

Segítsetek köszönöm!!!



2016. jan. 16. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem eddig a max kb. 80km volt, de én már itt is halálra untam magam. Nem is azért mert hosszú az út, hanem mert ha van egy egyenes hosszú szakasz, akkor gondold el, hogy tötyöghetsz 60-70-el, ami nagyon rossz. De amúgy simán ki kell bírnia a motornak, ha karban van tartva. A kérdés inkább az, hogy Te bírod-e.
2016. jan. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A motor tartja átlag,egy kis 50-es motor bír 300km-t könnyedén,bár a vízhűtéses néha picit melegszik ennyi idő alatt,de bír.

Viszont gondolom 50-60-as utazóval nem motoroztok 7-8 órát zsinórban le.

2016. jan. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Hát zsinórban biztos nem húznám le 3-4 pihenő jót tenne nekem is meg a motornak.

De ha bírná a gép akkor neki fogok vágni mert nagyon szeretek a semmiben motorozni mert kikapcsol és egy jó élmény:)

2016. jan. 16. 20:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Én sokszor mentem hosszabb távokat szimóval, de nem kívánom senkinek.ha jó a kenés, minden tökéletesen beállítva, körbejárhatod a Glóbuszt..


de azt hozzá kell tennem, hogy még a régi hetesen Bp-Siófok egyben is úgy megviselt, hogy alig tudtam leszállni...csutkagázon a finom rezgés teljesen hatavágja a végtagokat..zsibbad minden...


egyébként akár több ezret is bírnak ezek a vasak, csak te bírd.

jó benzin, jó olaj, és tiéd a világ.

2016. jan. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy Schwabinak 2200km meg se kottyan... :-)

[link]

2016. jan. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!