Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek, tapasztal...

Elewen kérdése:

Milyen autót vegyek, tapasztalatok érdekellnének fiat bravo 1.9 jtd gt vagy hyundai coupe 1.6 16v?

Figyelt kérdés

Olvastam hogy a hyundai coupe jó helyet foglal el a legmegbízhatóbb autók listáján 12.helyet míg a bravo 52.ik

Mindkettő után utánna jártam mindkettőt dícsèrik előny mondjuk hogy a bravo 6l míg a coupe 8l átlagfogyasztással büszkèlkedik.... Szóval ti mit mondtok ? Mifelè húzzon a választás? Mindkettő sportos alkat, külsőleg nekem inkább a hyundai jön be ....



2016. jan. 12. 19:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
2001 az még az első, de utána egy darabig még várni kellett a Bravo névre mert akkor volt a Stilo. De az első sem ritka látvány még az utakon, úgyhogy keresgélj csak találsz majd jót.
2016. jan. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
A 2001-es èvjáratot a coupè-ra èrtettem ,nem pedig a bravó-ra..
2016. jan. 13. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!