Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek, tapasztal...

Elewen kérdése:

Milyen autót vegyek, tapasztalatok érdekellnének fiat bravo 1.9 jtd gt vagy hyundai coupe 1.6 16v?

Figyelt kérdés

Olvastam hogy a hyundai coupe jó helyet foglal el a legmegbízhatóbb autók listáján 12.helyet míg a bravo 52.ik

Mindkettő után utánna jártam mindkettőt dícsèrik előny mondjuk hogy a bravo 6l míg a coupe 8l átlagfogyasztással büszkèlkedik.... Szóval ti mit mondtok ? Mifelè húzzon a választás? Mindkettő sportos alkat, külsőleg nekem inkább a hyundai jön be ....



2016. jan. 12. 19:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A Bravo egy nagyon jó kis autó, a JTD motorok is nagyon jók és takarékosak. Sajnos azonban nem becsülik a típust mert csak egy "sz*r olasz" autó. Ez így h*lyeség, csak arra jó, hogy a használtpiaci árakat lenyomja, mondjuk vevőként ez éppen nem rossz dolog. A dízelsége miatt könnyen el lehet adni.
2016. jan. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Olasz kocsi meg a francia, az ő időjárási klímájukhoz van kitalálva. Ami itt van, az hamar kicsinálja mindkettőt.


Főleg hogy itt nincsenek rendes utak se, és igazi távolságok se, ellenben mindkét országban vannak!


Én keleti vagy német kocsi felé mozognék..

2016. jan. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A hyundai az nem frania.egyetèrtek hogy a nèmetek jókat gyártanak de hallottam sokrosszat is persze típustól is függ...
2016. jan. 12. 19:28
 4/12 A kérdező kommentje:
Nagyon sok autót átböngèsztem de erre a kèt típusra hajlok inkább ,mondjuk jó a dízel meg minden de szerintem a benzin azèrt mègiscsak benzin
2016. jan. 12. 19:30
 5/12 anonim ***** válasza:

Coupe-ból nehezen fogsz jó állapotút találni, legtöbbjük széthajtott boyraceré. Én is azt szerettem volna venni, de ritka, mint a fehér holló. Ráadásul nehezen lehet eladni, mert kevesen ismerik.Az 1,6-os motor pedig arra elég benne, hogy elvisz A-ból B-be, de igazi élményt nem ad, mert túl kicsi ehhez az autóhoz. A 2 literes már tud teljesítményt nyújtani, viszont meg is eszi a 10 litert. Amúgy valóban megbízható, de csak ha karban volt tartva. Volt szerencsém olyan Coupe-hoz, amin alapból kuplungot kellett volna cserélni, mert nagyon odavolt, és bár nem látszott, de az első futóműve is deformálódott volt, látszott a gumi kopásából. Ezenkívül megnéztem még egyet, nagyon tetszett, fekete szín, bőrülés, stb. Szerencsére pont rásütött a nap, és látszott, h vagy 8x fújták újra szerencsétlent, de még a tetejét is. Szóval ha mégis ezt a típust választod, akkor inkább nézesd át 3x ha kell.

Fiatot nem ismerem, de ha olaszt kéne választani, akkor Alfa. De ahhoz kell némi pénz karbantartásra.

2016. jan. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ebben egyetèrtek hogy sok a szèthajtott gèp ebből a típusból mondjuk jöhet a 2literes verzió is csak csupán azèrt az 1.6 os verziót hoztam fel mivel ilyet nèztem ki
2016. jan. 12. 19:56
 7/12 anonim ***** válasza:
Melyik évjáratból szeretnél venni? Nekem a 2. generáció tetszett nagyon, azokat nézegettem. Bár a 3. még jobb de, az már nagyon drága. :)
2016. jan. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretem az olasz gépeket,de a Bravóról lebeszélnélek!Nagyon nyűgös konstrukció,ami még rohad is rendesen!A jtd-k nagy részében annyi a km mint Gagarin űrhajójában,a karbantartásuk meg ki tudja milyen volt!Ezeket az autókat nagyrészt kispénzű emberek vették akiket csábított a 6 liter mellé társuló viszonylag jó teljesítmény!Szóval itt általában csak akkor volt javítva valami ha végleg letérdelt,vagy még akkor sem,mert olyankor jön B opcióként az eladás,azt szop jon vele más!A legfiatalabb példányok is már 15 évesek,az első darabok meg már túl a 20-on!

A Hunyadit nem ismerem arról nem tudok nyilatkozni!

2016. jan. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
2001-es szeretnèk ,aszthiszem az a 2.generáció....
2016. jan. 12. 20:30
 10/12 anonim ***** válasza:
Fiat Bravom van. Igaz 1.2SX,visszont nagyon szép állapotban,és nem rohad sehol sem,mint az előzőek írták. Viszont nehéz volt kifogni jó állapotú,tuning mentes példányt. Én személy szerint nagyon megvagyok vele elégedve,hiszen az egész szervíztörténete szinte a kezemben van,azaz a szervízkönyv.Szerintem jó a megjelenése az autónak,és annak ellenére,hogy Fiat,érdekes módon nem szar,mint azt sokan hiszik...Egyik barátomnak van Bravo 1.9 JTD. Na nála igaz az,hogy rohad a küszöb,jobb küszöb elkezdett rohadni. De sose halottam még panaszkodni magára az autóra,a küszöbön kívül. Egy normális szervízelt kocsinál nem lehet túl sok hiba lehetőség. Viszont az már nagyon igaz,hogy sok a boyracer és széthajtott példány,szóval rendesen szét kell nézni,mielőtt ezt a kocsit választanád. A Hyundait pedig nem ismerem,így véleményt nem tudok róla írni.
2016. jan. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!