Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Golf 4 mitől lett olyan menő?

A Golf 4 mitől lett olyan menő?

Figyelt kérdés
Egy szinten van szerintem a G Astrával így nem értem mitől olyan húde menő.
2016. jan. 10. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Alapvetoen egy jo (szerintem jobb mint a G Astra) konstrukcio, a Golf 3 is meg a Golf 4 is mondjuk ugy 2002-ig. Sok van belole igy olcso az alkatresz, sokfajta motorral kaphato igy sok igenyt ki tud elegiteni, es a legfontosabb szerintem a kerdesed szempontjabol hogy konnyen es viszonylag olcson tuningolhato/szerelheto.
2016. jan. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezekből is inkább az 1.9tdi a népszerű. Olcsó, keveset eszik (legalább egy fél literrel az 1.7 opel dízelhez képest), faék egyszerű, olcsón tuningolható, és minden sarkon meg tudják csinálni ha baja lenne.
2016. jan. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Messze jobb a G Astrától, összeszerelés, minőség, ergonómia, vezethetőség.
2016. jan. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ki mondta hogy menő?! :) Szerintem sokan nem menőségből veszik, hanem azért mert ebben az árkategóriában értelmes döntés ezt választani. Még mai szemmel is szép, praktikus autó, annak ellenére, hogy azért már nem mai technika.
2016. jan. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Gyári állapotban, szép tisztán egy jó kis megjelenésű autó. Aztán vannak a tuning mesterek... Akik nagyon okosak! Amit mérnökök számolnak évekig, az nem jó. :)
2016. febr. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!