Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért menő egy 3-as golf?

Miért menő egy 3-as golf?

Figyelt kérdés
Hallottam a ma a buszon hogy xy hú de menő mert van 3-as golfja.
2013. dec. 21. 20:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
9%

Attól függ, ha az egy szakadt 1.4-es 3-as Golf akkor nem menő.


De ha egy VR6-os 3-as akkor az tényleg menő.


[link]


Most mond azt, hogy nem menő.

2013. dec. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Láttam azt a golfot és hát semmi extra. Sima fekete golf acélfelnivel.

De füstöl mint a franc,de cserébe nem nagyon megy.

Mielőtt valaki elkezd oltogatni hogy nekem még olyan sincs, elárulom hogy van egy g astrám.

2013. dec. 21. 20:47
 3/20 anonim ***** válasza:
Ha ilyen szakadt rémség, akkor tényleg nem menő.
2013. dec. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Miért lenne menő? Még Magyarország viszonyában se menő. A tuning, ha nem igényes, ami több millió forint, akkor menő helyett, gáz.
2013. dec. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
82%

Megmondom én miért menő, de tuti piros kezeket kapok, mert az igazság fáj.


Mert Volkswagen embléma van rajta, azért. Ebben az országban nem vetted észre, hogy mi számít autónak? Itt is minden második kérdés csak ez: Milyen autót vegyek? (leírásban: BMW AUDI VW-re gondoltam)


Legnagyobb bizonyíték: Mostani golf7 és seat leon. TELJESEN UGYANAZ, csak a külseje jobban néz ki a seatnak.


Mégis a vw-t veszik, a seat meg alig fogy.

2013. dec. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Mert már nem először hallottam hogy az ilyen szakadt fosok menők.

Szinte minden ismerősömnek tetszenek, elég sokaknak ilyen van a suliban.

Akkor kb olyan szinten vannak mint a szakadt 3-as meg 5-ös bmw-k.

2013. dec. 21. 21:14
 7/20 anonim ***** válasza:
67%

"TELJESEN UGYANAZ"

Ezt az állításodat alá tudnád támasztani? mert én érveket tudok felhozni, hogy nem ugyan az a két autó.

A másik, hogy ízlésről vitatkozni elég b..utaság és akkor még finoman is fogalmazok.

Nem értem, hogy miért zavar az téged, hogy a Volkswagen-nek van presztísze a Seat-nak meg Skoda-nak nincs?!

Majd ha a Seat is legyárt több mint 110 millió!!! autót akkor ugyan annyiba fog kerülni mint egy Vw.

Arról nem is beszélve, hogy a Seat a Volkswagen-nek köszönheti, hogy még működik a gyára és ugyan ez igaz a Skoda-ra is.

A Golf III 91-ben az év autója volt. Mai napig jól tartja az árát hiába nagy a kínálat. Vr6, GTI Golfokért akár 1 milliót is elkérnek pedig 15-20 éves autókról beszélünk .

A Volkswagen egy presztízs márka ha tetszik ha nem ezen nem tud senki változtatni. Az a érdekes, hogy a Opel-esek, Seat-osok, stb állandóan összehasonlítják az autójukat a Vw-nel és mindig csak azt hajtják, hogy az se tud többet csak az emblémát kell megfizetni.

Erre azt tudom mondani, hogy egy útszéli ukrán cigány prosti se tud többet mégis mindenki arra törekszik, hogy "lakásos" nőhöz jusson.

2013. dec. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Menő? Szerintem a menőség nem itt kezdődik... Max azért menő, mert akik emlegették az ismerőseiknek nincs kocsija. Pl 10-en éves lányok és a többi fiúnak nincs verdája csak neki.
2013. dec. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

mi ilyet vettünk földes útra rallyzni...

de azt sem bírja nagyon:)

2013. dec. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Régen "menő" volt a 3-as golf, mostanra már kiöregedtek ehhez.
2013. dec. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!