Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért menő egy 3-as golf?

Miért menő egy 3-as golf?

Figyelt kérdés
Hallottam a ma a buszon hogy xy hú de menő mert van 3-as golfja.
2013. dec. 21. 20:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ha szép, gyári állapotban lenne, vagy igényesen lenne tuningolva akkor még nem mondanám hogy menő, de megnézném.
2013. dec. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Neked lehet, hogy szakadt foskok ezek a régi 3-as golfok, 20 éves bmw-k, honda civicek, de ezek másoknak kincsek. A kérdés inkább az, hogy téged miért zavar? Akinek nem inge, ne vegye magára.

Különben meg menő. Jövő-menő.

2013. dec. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudom, de a lakótelepeken nálunk is ezért vannak megőrülve. Szerintem egy hányás az a kocsi.

Amúgy a Trabantok között biztos menő, vagy busz helyett.

Az igazság, hogy ezeket már régen el kellett volna bontani.

2013. dec. 22. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
24%

mert jo gep, igen sok buliba vitt minket, hozott haza, jo gep az.

bar nekem a 2 es a fav: )

2013. dec. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Elég nagy szegénységi bizonyítványt állít ki magáról az, akinek kocsi kell ahhoz, hogy legyen valaki (pl "menő")


Egyébként meg manapság már ott tart ez az ország, hogy az ember örül, ha egyáltalán fenn tud tartani egy kocsit, bármilyen is legyen az. Ha innen nézzük, a te szavaddal élve "menő" az, akinek saját (!!!) kocsija van.

2013. dec. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Önmagában nem menő egy gyári Golf 3(mondom ezt úgy hogy szintén 3-asom van), de könnyen szörnyet lehet belőle nevelni, főleg külsőre(ültetés, GTI optika, nagy felni)

Nem mondom, hogy menő lenne a kocsim, de nekem tetszik és ez a lényeg!

Ha le is cserélem, jelen állás szerint Golf 4-re cserélném!

2014. ápr. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 kaszas9714 válasza:
0%
Nem mondanám menőnek..Inkább jónak. Nekem GTD Golf 3-asom van, és imádom. Az egy dolog, hogy foglalkozok vele, és ezért szép. De ami fontosabb, jó autó. Nem hagy ott sehol, olcsó a fenntartása, elmegy kevés benzinnel, és mégis, ha akarom, valószínűleg otthagyja a G Astradat (Nem rosszbol, csak ismerem mindkét autót :)). És igen, a haverjaim is imádják, sokan irigylik, hogy nem ilyet vettek, és még meg is nézik :) Nem azt mondom, hogy felér egy mai autóval. Vagy, hogy ha elém tennének 1 új BMW M3-ast, és egy Golfot, akkor az utóbbit választanám. Csak szeretetre méltó :)
2014. aug. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Utolsó: Hány lóerős a GTD Golfod?

Nem rosszból csak kíváncsi vagyok.

És azt tudod hogy az én sleeper Astrám hány lóerős?

2014. aug. 17. 22:37
 19/20 webmester-ter válasza:

Én is VW golf 3-at használok, és szeretem is, 1.9-es TDI-is motorral kevés önsúllyal megy, és keveset eszik, mi kell ennél több? elvisz ahova kell és 18 éves autó, még nem kellett javítani(olaj meg hasonlón kívül, de az alap)

és szerintem 10-év múlva is még menni fog az autó, míg egy mostani autó nem biztos, hogy mondjuk 15 év múlva még menni fog...

2015. máj. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
79%
A hármas a valaha volt legrosszabb Golf, egy rohadó kotla. Viszont négyes Golfot a mai napig vennék, azt nagyon eltalálták.
2019. júl. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!