Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf 3 miért menő még sok...

Golf 3 miért menő még sok embernek? Elég gáz már ilyenekkel járni?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 16. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Mert olcsó és használható. Nem gáz ilyennek járni, az nagyobb gáz, amikor valaki azt lesi, hogy a másiknak milyne gáz autója van :D
2014. ápr. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Ha másnak akarsz megfelelni akkor gáz. Valakinek nem gáz egy szét rohadt 1-es golf sem. Valakinek már az is gáz hogy a mercédesze 3 éves és újat kéne már venni mert nem trendi. Szóval nem is értem ezt a kérdést, mire volt ez jó

csá

2014. ápr. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
utolsó egy golfos boyracer. van akinek még a kettegolf is menő. Képes százezreket ölni bele. de neki ez tetszik.
2014. ápr. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az a gáz, ha meglátva egy ilyen kocsit a gáz szó jut eszedbe. Általában 2 embertípus szokta ezt a szót használni más kocsijára: aki busszal jár, vagy aki prémium kategóriás kocsival. Tisztelet a kivételnek.
2014. ápr. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tudod! Kinek a pap kinek a paplan....

Nekem személy szerint jobban tetszik a golf2-es mint a golf3-as.

Üdv.: egy Opelos :D

2014. ápr. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom bele, kivéve mikor a filléres tuning tekintetében látok pár lyat ami enyhén ízlésficamos darab.
2014. ápr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!