Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Dr 350 S motorom van...

Krissz1992 kérdése:

Suzuki Dr 350 S motorom van és olyan gondom lenne, hogy 6hónap állas után nehezen beindult, majd kb 200 méter után leált majd kb 1perc után beindult ez 3szor eljátszotta es azóta nem indul. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Gyertya csere után sem. Nagyon ritkàn visszadurrog egyet. A kuplung néha nem zár vissza ez lehet a gond hogy nem indul vagy esetleg valami más ötlete van-e valakinek?

#Motor;Dr;Suzuki;kuplung;karburátor;gyertya;üzemanyag;berugókar;4ütem;4T
2016. jan. 9. 00:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajat velemeny nem biztos, hogy ez a baja ... Sztem karburatort kell tisztitan, annyi szart raknak a benzinbe, hogy lerakodik a karbeszba a sok állastol, egyetlen megoldas, hogy, amikor rakod el telre benzincsapot elzarod es kijaratod a karburatorbol a maradek benzint, vagy 100 oktanos benzinnel telelteted be abba nincsenek ezek a bioloszarok
2016. jan. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100 oktávos benzin? :)
2016. jan. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A régi benzint leeresztettem és a karburátort is kitakaríttottam és így sem indult épp ezert nemtudom mi lehet a baja
2016. jan. 9. 13:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Szikra van? Próbáld a légszűrőt befogni indítózáskor!
2016. jan. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
magyarba nincs? SR -ben a shell v-power racing 100 oktavos
2016. jan. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!