Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik biztonságosabb? Opel...

Melyik biztonságosabb? Opel Astra F vagy a régi Suzuki Swift?

Figyelt kérdés
Első autót keresek, most végeztem jogsival, rutinom nincs ha ez számít.
2016. jan. 4. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Inkább az számít, hogy unalmas már kicsit a dolog.

Nagyon unatkozhat valaki. :D

2016. jan. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 vatafak ***** válasza:
33%
f astra, abban legalább van anyag, persze ha még nem rozsdállott sz@rrá
2016. jan. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Ez a van anyag elég lejárt duma... régi autókra szokás mondani hogy van benn anyag, nézz meg egy régi autót és egy újabbat egy csattanás után.
2016. jan. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Első,bocs ha már volt ilyen kérdés, nincs időm végig nyálazni GYK-t. Engem nem a motorja,fenntartása stb érdekel,hanem pl ha koccanok,becsúszok árokba stb na akkor melyik a megbízhatóbb.
2016. jan. 4. 23:28
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Egy kategória a kettő. Swiftben meg a 97 utániakat érdemes keresni, azokba elég sok helyre került merevítés és erősítés.
2016. jan. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Néhány hónapja volt a híradóban, hogy egy suzukiban meghalt egy férfi mikor acéloszlopnak ütközött a fővárosban, így még gyorsan sem ment. Mutatták is a kocsit és nem volt nagyon megtörve...kicsit benyomta az oszlop az elejét. Nem szeretnék suzukit.
2016. jan. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%

Egy halál a régi Swift -nekem is az van- szó szerint, ha neki repül valami bogár nyáron, azonnal behorpad, szörnyű, én is lecserélném csak még keveset dolgoztam és kevés ember életét tettem jóvá ahhoz, hogy megtegyem bocs nem ismertek így panaszkodhatok -eü-dolgozó vagyok-. Meg amúgy is, a Swift városi autó, arra tökéletes, csak ha már letolnak szinte a útról és belédkötnek a menőgyerekek, hogy "mé nem mész má csicska" az egy idő után frusztráltá teszi a ember, hidd el azért a +1-2 liter többlet fogyasztásért megéri. Mondjuk a kötelezője picivel drágább lesz, de meg leszel kímélve a fenn említett helyzetektől.


Vegyél egy F Astrát, az jó. :)

2016. jan. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%

Az F Astra - főleg ha olcsón veszel valami régit - az azért rohad tisztességesen. Hiába szerepelt egész jól az NCAP törésteszten, ha azóta a rozsda megette..

Ha kifogsz valami fiatalabb F Astra Classicot akkor azt még csak csak, tágasabb és biztonságosabb, mint egy Swift. Igaz ha nyergesvontatót kapsz el szemből, akkor majdnem teljesen mindegy.

2016. jan. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
47%
F Astra, főleg ha van benne 2 légzsák és nincs elrohadva.
2016. jan. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!