Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW E39 M5 nagy hülyeség...

BMW E39 M5 nagy hülyeség lenne egyetlen autónak?

Figyelt kérdés

Napi használatban mennyire fenntartható egy ilyen? Mennyi a fogyasztása ha normálisan közlekedik vele az ember? Az alkatrész árai mennyivel magasabbak mint egy sima E39-nek? Vannak valami tipikus gyenge pontjai? Egyáltalán mennyi lehet egy ilyennek az ára? Egyetlen eladót sem láttam mostanában a hahun:(

Érdekelne bármi E39 M5-el kapcsolatos tudnivaló!



2015. dec. 31. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Hülyeség lenne, hogy minden nap ezzel járj mindenfelé. Inkább csak szenvedés lenne dugóban ácsorogni vele, parkolót keresni vele, stb. Jó kompromisszum lenne egy 540i, az sokkal jobb a mindennapokra, és lóerőben sincs hiány.
2015. dec. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%

istenii kocsi, csak alig kapni. 3 éve néztem. 2.6 volt debbe konyak börüléssel, nagyo nszép volt 2,7 m volt.

20 liter város sajnos.

nekem 3 liter. de megkéri a magáét városba 15 el eljárok.

én ajánlom ha találsz külföldön, nagyon jó. msot beülsz körbedirftelsz mindent imádom az rwd-t, de sajnos nekem most nincs. pedig driftelnék :(

2015. dec. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%

SZÓVAL.

ezek jó autók. de igaza van aki azt mondja, hogy 540, mert igaz nekem nem volt tehát igen suttyó vagyok, de nem érzed erősebbnek.

keress egy kézis 540-t. e39 m5 ismerősöm vezette neki van 850i és 750i tehát ért hozzá azt mondta nem érezte erősnek az m5-öt. 540i is nagyon brutál gép.

2015. dec. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha érdekel mennyit fogyaszht és milyen drága fenntartása akkor nagyon nagy hülyeség, igen.
2015. dec. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az ilyen autót nem azoknak találják ki akiknél a fogyasztás szempont...

Ráadásul öreg autónál kitudja milyen állapotban van a motor stb.

2015. dec. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha V kellakkor a kéziváltós 540i olcsóbb megoldás és utcára nincs sok eltérés.

Bár én sor6 párti vagyok inkább egy m54b30 blokkos e39 akkor már.

540 és m5 sincs 10-12l alatt és minimum ennyit a kopó-fogyó dolgokra is számolj, ha tankolsz bele havonta 30e ért akkor 30e a kopóra.

Gumi ha pedig nagy felninvan az nagy kiadás, nekem a sima 520i elől,hátul eszi a gumit, bár én rendszeressen utolsó másodpercbe fékezek, meg kanyarokban csikorog stb.

mobile.de -n keress ritkább kocsikat, mert itthon nem nagyon van egy márkából se ami ritkaság.


De eddig volt valamierősebb RWD kocsit? Mert a frissen vásárolt e36 és e46 325i -ket hetente látom összetörve facebook bmw csoportokban, aztán a "ki mit ad érte szöveggel eladó".


Én szeretem az erős kocsikat meg sose volt fwd kocsim de itt egy rossz gázadás és koporsó lehet a vége neked vagy másnak aki a közlekedésben közeledben van! azért az M5 meg 540i már nem kezdő kezébe való szint! Hidd el megindul a nagy kasztni nehéz megfogni!

2016. jan. 1. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem is nagy hülyeség egyetlen autónak. Pl. akármennyire is szeretsz focizni azért még nem fogsz egész nap stoplis cipőbe járni.

Amúgy ha megteheted másodiknak-harmadiknak mindenképpen ajánlanám: vérbeli sportautó

2016. jan. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!