Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yugo Skala 55-ös autóhoz...

Borivoje kérdése:

Yugo Skala 55-ös autóhoz szeretnék új karburátort venni de sehol nem találok alkatrészboltot ahonnan be tudnám szerezni. Valakinek esetleg tipp hol lehet hozzá venni?

Figyelt kérdés

2015. dec. 31. 10:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Új karburátort? Miért, mi történt a régivel?


Itthon szerintem ilyesmivel már senki sem foglalkozik, de ha átkirándulsz a déli határon, akkor szinte biztosan találsz. 2008-ig gyártásban volt, szóval elvileg van gyári pótalkatrész.

2015. dec. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az biztos hogy Szerbiában eredménnyel járnál. De ha messze vagy a határtól akkor még azt lenne érdemes körbe járni hogy régi Fiat (pl Uno, vagy Panda stb) alkatrészek nem kompatibilisek-e, mert ugye Fiat származék a Zastava (Yugo) is.
2015. dec. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#2 - vagy Fiat 128 vagy Ritmo.
2015. dec. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1es és 2es:Vettem hozzá karburátor felujító szettet de az nem volt elég,most szebben jár mikor jár de így is van,hogy folyamatosan ömlik belőle a benzin.Azt mondta a szerelő,hogy valoszínű ki van kopva a karbi belseje és nagy a holtjáték ezért tud a tűszelep felakadni így is.....Nagyon szertem a kis talicskát a lányokat hordom vele oviba,suliba nem szívesen válnék meg tőle!Esztergomban lakom,ide messze van a Szerb határ de ha nem lessz más kizavarom a férjem.Ki tudná ezt nekem megmondani,hogy a Fiat uno és társaival kompatibilis-e a karburátor?
2015. dec. 31. 14:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Fiat Uno karburatora kompatibilis
2015. dec. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Azt mondta a szerelő,hogy valoszínű ki van kopva a karbi belseje és nagy a holtjáték ezért tud a tűszelep felakadni így is..."


HAHAHA, ezen jót nevettem. Mi a szakmája az emberednek, pék?

(Nem röhögni, volt rá példa!)

2015. dec. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az emberemnek(férjemnek)Hentes a szakmája,most Buszsofőr.A szerelő aki javítani szokott nekünk ha őt kérdezed ő a helyi volán műhelyvezetője is egyben.Én nem értek hozzá 10éve nála javíttatunk mi is mint itt a környéken jópáran és eddig mindig gond nélkül megcsinált mindenkinek mindent.mellesleg megjegyzem,hogy akinek VW-je van csak hozzá jár mert a pierburg karburátor Komárom-Esztergom megyei varázslója.
2016. jan. 1. 16:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Na hát a Zastaván (Fiatokon) nem Pierburg karbi van.
2016. jan. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tudom,nem is azért írtam,hogy az van rajta......de még mindig nem a kérdésre kaptam választ.Az végül is tök mind1,hog miért akarok új karburátort venni nem???Mondjuk azért is akarhatok mert minusz 8fok van meg esik a hó.....Egy egyszerü kérdés:HOL LEHETNE EGY ILYEN ALKATRÉSZT ÚJONAN BESZEREZNI???Ennyi
2016. jan. 5. 21:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!