Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olasz autót tényleg nem...

Olasz autót tényleg nem érdemes venni?

Figyelt kérdés
Valóban szervizigényesek, és sűrűn kell őket javítani? Vagy azért lehet olyan típusokat találni, amik ugyanolyan megbízhatóak, mint a többi európai márka?

2015. dec. 28. 19:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
49%

Egy fiat cinquim volt 15 éven át évi kb 25-ezer biztosítás, + 30-40 karbantartás...

Pici, igénytelen vacak... Puntóra cseréltem, ugyan ez...

2015. dec. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Esetleg az Alfákkal kapcsolatban tudsz infót adni? :)
2015. dec. 28. 20:19
 3/18 anonim ***** válasza:
28%

Újabb alfáknál már összeszedték magukat a digók,ezek megbízhatóbbak már mint a német prémiumok.

Legendásan szarok voltak viszont a régebbi Lancia-k,és Alfák

2015. dec. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Az újabb Alfa alatt melyiket kell érteni? Melyik típusa az, amelyik nem hullik szét az ember alatt?
2015. dec. 28. 20:37
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Újabb alfákat sem kell félteni ilyen téren... van azokkal is gond, csak kevésbé reklámozzák még, majd amikor már a második-harmadik tulaj hajtja az jobban emgszellőzteti a dolgokat.
2015. dec. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%

Tényleg nem érdemes. Én egy Fiat Uno-val szívtam vagy 3 évig. Már a vétel után hazáig sem tudtam elmenni, utána meg havonta rohadt le alattam valamiért, havi szinten a 25-30 ezres javítások... Ja, és még az alkatrészek kompatibilitása... Még típuson belül, azonos évjáraton belül is képesek voltak változtatni az alkatrészeken. Rendszeresen kétszer kellett alkatrészért mennem, mert nem volt jó amit adtak a boltban, pedig számítógépből nézte meg az eladó. Még egy nyavalyás olajszűrőt sem tudtam jót venni hozzá első alkalommal. Fiat Unot gyártottak 40 féle tankkal, kb. ugyanannyi kipufogóval, 12 féle olajszűrő-menettel. Ezek nem normálisok.


VW-nél ilyen bajom sose volt. Kompatibilis volt minden VW és Audi alkatrész szinte minden típussal. Olasz autókat messziről kerüld el! Német vagy japán autót vegyél, ha jót akarsz magadnak.

2015. dec. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
43%
Tényleg nem érdemes. Maseratit, Ferrarit és Lamborghinit megéri (egyébként ezekkel is hatalmasat lehet sz*pni, olaszok), de gondolom nem ebben gondolkodsz.
2015. dec. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nyilván nem, mert nem vagyok milliárdos. Egy Alfa 159-et szeretnék.
2015. dec. 28. 21:53
 9/18 anonim ***** válasza:
45%
Csak aki olyat vesz annak nyilván javításra is van pénze. :D Alfát meg vehet bárki utána max majd megbánja.
2015. dec. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
22%
Ne itt érdeklődj az autok megbizhatóságáról, mert itt a felének se volt még olasz autója de lehordja a földik.... Erre ott van a népitélet és kérdezhetsz hozzáértő személyeket. A 159 alFa nem megbizbatatlan merem garantálni:) persze vannak megbizhatatlan arabok is amire nem ügyeltek nem szervizekték és legLÁbb fél millió km benne van, ez a német autóknál is elő fordul. 159 es gyönyörű autó, de ha 180 cm nép magasabb vagy akkor felejtsd el és a táróló helyekből is nagyon kevés van, ami van az is nagyon kicsi.
2015. dec. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!