Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mazda 6 2000 Euroért?

Mazda 6 2000 Euroért?

Figyelt kérdés
Mazda 6-ot néztem, szeretnék is, de maximum 2000 Euróm van magára a kocsira (átírás stb. nélkül). Nagyrészt benzinest néztem, abból is inkább a 2.3-ast. Volt pár jó állapotúnak kinéző 1800-2000 Euróért, ami szerintem túl szép hogy igaz legyen. Véleményetek? Esetleg tapasztalatok akinek az van? Ittvan pl egy amit néztem: [link]

2015. dec. 24. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Kib@sszott szép, szép állapotban, kevés kmel, ami látszik is. Túl szép, h igaz legyen. Nézted ez itthon mennyibe megy? Ennyiért 1,6 opelt adnak. Valami itt... Érzed te is.
2015. dec. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megnéztem. Itt 1,2milla az induló. És bőr sincs... Az ilyen hirdetéseknél szoktak utalást kérni, h utald el a kocsi árát, v előleget és a megbeszélt helyre szállítják... Csalás.
2015. dec. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Valamit benéztetek, itt is ennyi az ára : [link]

Egyébként ez a német kereskedő, nem kamu.

2015. dec. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom most mitévő legyek, bele menjek-e. Lehet az lenne a legjobb ha valami németet beszélő ismerősömmel felhívni, lekérdezni a kocsi esetleges hibáit, stb
2015. dec. 25. 12:26
 5/5 anonim válasza:
+ regisztrációs adó, + müszaki, + kimenni, behozni, lessz 1 milla a vége
2015. dec. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!