Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha én a lakásom kiadom egy...

Ha én a lakásom kiadom egy afgán/szír csaladnak havi 2000 euróért az büntetendő? És akkor ők esetleg mindig mást szállásolnak el ott, ehhez nem lenne közöm nem? Megbüntethetnek?

Figyelt kérdés
2015. szept. 11. 20:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha már regisztráltak, vagy van menekült státusuk akkor tökéletesen legális. Ha ők illegális tevékenységet végeznek a lakásodban, akkor nyilván meg fogja vizsgálni a rendőrség, hogy volt-e hozzá közöd. Ha kiderül, hogy nem, és nem is tudhattál róla, akkor minden ok, egyéb esetben ugye felelősség terhel.
2015. szept. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Akkor elvileg nekem nem lehet bajom ha jól értem? Mert nem mindegy hogy 100 ezerért adom ki vagy több mint 600 ezerért a lakásom. Siman kifizetem az adót is akkor tuti nem lehet gond ugye?
2015. szept. 11. 20:48
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

Nem szeretem az olyan kérdéseket, ahol az ember a kérdésébe belefoglalja önnön ostobaságát.

Ez az a kérdés.

2015. szept. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha nem regisztráltak a bérlőid, akkor az jogtalan tartózkodás elősegítése. Ha ők regisztráltak, de azok, akiket odavisznek nem, akkor téged elővehetnek bűnpártolásért, de jó ügyvéddel és óvatossággal meg lehet úszni a dolgot.
2015. szept. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
3- osztom
2015. szept. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem kellene gyűlölködni akik kiveszik papírral tartozkodnak itt de kimonva kimondatlan embereket szallasolnanak el ott mert ok masik albiban laknak, én meg szeretnek jobban keresni a berloim nemsokara elcuccolnak végre. Egy pofatlan roman csaj meg magyar videki taho fiucska paros volt akik cigiztek nem takaritottak stb nah ezektol csak jobb köht főleg 6xos áron csak azért persze nem akarnek bajba keveredni ezert kerdem. En nem irom a szerzodesbe hogy nem adhatja tovabb azt csinal amit akar ha kiberelte csak fizessen
2015. szept. 11. 21:24
 7/13 A kérdező kommentje:
Mi ebben a hazaárulás??
2015. szept. 11. 21:44
 8/13 anonim ***** válasza:
semmi.
2015. szept. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Na még ez a fajta haszonszerzés hiányzik ide,meg ez a gondolatmenet mint a tiéd ... Már csak az hiányzik hogy ezeknek adják ki majd a lakásukat a tagok,és befészkeljék magukat mindenhová.A többi lakó biztos gratulálna neked,ne mutatkozz előttük utána a biztonság kedvéért.
2015. szept. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A többi lakó mit érdekel engem ha én adózok az államnak akkor nem tudnak mást mit csinálni szólhatnak a navnak egész nyugodtan, befizetem az adót most is. Nem ismerem egyébként őket mert a lakás 5 éve lett véve direkt befektetési szándékkal.azóta ki van adva nem járkálok oda csak ritkán. Miért ha ciganyoknak adnam ki az nem lenne baj?.
2015. szept. 12. 00:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!