Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti megvennétek ezt a kocsit?

Ti megvennétek ezt a kocsit?

Figyelt kérdés

Vagy melyiket ajánlanátok?

Nekem nagyon bejön az 5gen hatchback, vagyis ennél maradnék. Nyilván jobban szeretnék egy v-tec/vti-t, de szerintem első kocsinak elég ez a 90ló/930kg. Szerintetek?



2015. dec. 15. 22:04
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%

Alapból a tipust kerülném messziről, mint a tdi -t, de ha neked mindenkép ez a rizsrakéta kell akkor se ezt a darabot. A linkelt darab szerintem reménytelen több okból is.

Nehéz lesz jót kifogni belöle, mert 10éve kedveld bojrészer tipus volt, de sok sikert hozzá.

Csak, hogy okod adjak majd a lepontozásra vegyél ennyiből egy sor6 Bmw -t ha "stilusos" kocsi kell, ha pedig csak eg gurulo doboz akkor ennyiért 1es swift vagy b corsa, azok a világból kimennek és beérik 5literrel.

2015. dec. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Nem azért, de milyen 350.000es BMW-től lesz stílusos valaki?:D
2015. dec. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Am én tuti, hogy civicek veszek, csak az nem mindegy h melyiket...
2015. dec. 16. 11:42
 14/22 anonim ***** válasza:

Na az tényleg nem mindegy,ugyanis a civic tipikus boyracer hülyegyerek autó!Értsd:hegyre halomra van belőlük széttiport lelkű,sokadjára összetört,állandóan üvegen járatott,szénné tuningolt,lefingott sok gazdás példány!!

Valami gyárihoz közeli,normálisabb példányt próbálj meg keresni,és azzal akár még jól is járhatsz!A linkelt hirdetesben lévő vackokat meg kerüld el!

44%-os válaszoló kommentjét nyugodtan figyelmen kívül hagyhatod!Olvastam már elég sok válaszát,és ahogy észrevettem van egy "becsípődése"!Nála aminek nem fehér-kék propeller van az elején és/vagy nem sor 6 és /vagy nem hátul kapar az nem is autó!Ha azt kérdezted volna hogy Swiftet vagy Corsat vegyél,akkor is jöbne azzal,hogy béjemwét kell venni!!

2015. dec. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%

"Ha azt kérdezted volna hogy Swiftet vagy Corsat vegyél,akkor is jöbne azzal,hogy béjemwét kell venni!!"



FAXT, 3kiló körül ha csak guruló doboz kell a swift és corza a legjobb. Ha meg valami stilussabb akkor igen a Bmw, mert minden sarkon bagóért hozzájuk minden.

Nem mondom ha japán nem lehhe jó egy supra vagy sx200 vagy rx7, de ha lezúzod lófaxsincs hozzá!!!

Nem becsípődéz csaj írd be a jofogásra, hogy supra, rx7, sx200 vagy e30, e34, e36, és meglátod az eltérést.


A német bagóért adja csak vigyék tőle!


Haverom most vett swiftet 150ért és ráköltött kb. 80at így 230+átírás van egy olyan swiftje amivel napi 10órában pizzafutizik!

Ha lezúzza akkor is komplett papír nélküli kocsit vesz hozzá 100ért!!!

2015. dec. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Ide figyelj! Vehetsz swiftet kettőt is és összepakolhatsz belőlük egy normálisat vagy amit akarsz, csak ku/ rvára ne fárasszál ezekkel a válaszokkal, mert tény hogy jó kis rohangálós kocsik, de engem semmi sem vonz bennük. A BMW-vel meg azt csinálsz amit akarsz, nekem nem kell. Első autóra nem költenék sokat és azért sem fogom megvenni ezt a Hondát, ahogy tanácsoltátok. Először szerzek valami rutint és aztán talán valami komolyabbat beszerzek.
2015. dec. 16. 14:12
 17/22 A kérdező kommentje:
Már amúgy írtam előtte is, hogy tuti civicet veszek!!!
2015. dec. 16. 14:13
 18/22 anonim ***** válasza:

Nem neked írtam, hanem a nagytudású "puntó sose romlik el" fórumtagnak!


Neked meg mondom azt tanácsolom, ha 100% civic kell akkor megbízható forásból! Pl. facebookon tuti ban civices csoport is! De egy jó civic nem 350 lesz!

2015. dec. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Azt vágom, hogy nem 350 lesz, de attól, hogy vannak kisebb problémái, akkor azokat megoldom, csak nyilván a motornak ne legyen nagy baja!
2015. dec. 16. 14:21
 20/22 anonim ***** válasza:
Na mi az?Már a puntókkal is bajod van? :D
2015. dec. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!