Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi a3 2000- 2001 -es évjárat...

Audi a3 2000- 2001 -es évjáratú 1.9 tdi 90 lóerővel szerintetek első kocsinak? Erről a motortípusról olvastam h nagyon jóra sikerült, kevés problémával, olcsóbb szervizzel.

Figyelt kérdés
Nem vagyok valami nagy autóguru, de full szervizkonyvvel nem lehet nagyot bukni vele ugye ?

2015. dec. 8. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Kedvencem ez a "szervízkönyv" mánia. Sógorom megboldogult autónepper korában kettesével gyártotta a szervízkönyveket az eladó sorba került autókhoz.
2015. dec. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy 15-20 éves dízellel dehogy lehet bukni! :)
2015. dec. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Á,szóval szervízkönyves......meg fogadjunk,hogy nem dohányzó,végig garázsban tartott,az első tulajtól,aki egyébként egy vak svájci ügyvéd aki csak arra használta,hogy hetente 3szor lemosta az alpesi levegőn,így a km állás még mindig csak 5 számjegyű......stb stb!

Fel kéne ébredni!Ugyanis a valóságban egy lassan 20éves dízelről beszélünk!!Félelmetes,hogy valaki még ráharap erre a szóra,hogy szervízkönyv..főleg egy ilyen autónál!

2015. dec. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem.Értek.Hozzá.Tájékozódom. Leírtam.
2015. dec. 9. 09:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!