Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Reális ez az ár?

Reális ez az ár?

Figyelt kérdés
Megcsúsztam és nekimentem egy autónak ma, a hátsó lökhárítón keletkezett egy kb 15 cm hosszúságú repedés, mivel egyikünk sem szeretné a biztosító által intézni a dolgot, elvitte szerelőhőz és aztmondta 30 ezer forint lesz a hegesztés.

2015. dec. 8. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Háátt lehet, nekem a szerelő 5-ezerért csinál ehhez hasonlót. Mond a csávónak, hogy Te is elviszed egy szerelőhöz megkérdezni.... mert lehet, hogy át akar "vágni a palánkon".
2015. dec. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Még keveslem is.


Apró repedést se csinálnak 5 alatt.

Egy lökös fényezése 20as.

Aztán idő, utiköltség, stb. arra is elmegy 5

5+20+5 az 30

És akkor még nem beszéltük a felfogatásnál ami sérülhetett( konzolok, csavarok, sínek, stb.)


Biztosito azért van az fizet mindent.

Én biztos egy vasat se fizetnék ha én vagyok a hibás, azért van kötelező bizti, ha meg más a hibás akkor meg beviszem szervízbe és a biztosítő kifizeti nekik.

2015. dec. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Énis fizettetném a biztosítóval, csak úgy hallottam hogy utána duplájára emelkedne a kötelező, az meg műr sok lenne nekem.
2015. dec. 8. 16:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért emelkedne duplájára? Vissza sorolnak a bónusz rendszerükben és ennyi.
2015. dec. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az en automhoz 20ezer lenne egy bontott lokharito, 15ert fujnak szinre. Sok ugyintezes, idegeskedes, az auto nelkulozese, tolem 50-60ezer alatt tuti nem szabadultal volna.
2015. dec. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Beviz Elek ***** válasza:
30 lenne a hegesztés vagy ebbe a fényezés is benne van? Kicsit sokallom hegesztésre, de ha 30ból minden megvan, akkor add oda a pénzt és örülj hogy ennyivel megúsztad.
2015. dec. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen autóról van szó, de elég olcsón megúsztad.

A biztosításod nem emelkedne duplájára. A bónusz rendszerben sorolnak vissza, így valamivel, néhány ezer forinttal fizetnél csak többet. (Off, de manapság ha nő a bónuszod akkor is többet fizettetnek.)

2015. dec. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A visszasorolás jellemzően két fokozatot jelent, tehát mondjuk B4-ből B2-be, A0-ból M2-be vagy hasonlóan. Ezek alapján használhatsz netes kalkulátort, de a kétszeres díj erős túlzás.
2015. dec. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!