Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a sportdobról?

Figyelt kérdés

Ő lenne az: [link]

Milyen ár/érték arányban van? Mennyit bír ki, valamint szerintetek jó lesz a hangja?



2015. dec. 8. 12:47
 1/8 TheCruve ***** válasza:

FIGYELEM!

Január 1-től műbizonylattal nem rendelkező sportkipufogós autókat keményen büntetik!

2015. dec. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20-25ért már műbizonylatos Paragi dobot lehet venni.
2015. dec. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Beviz Elek ***** válasza:

Eléggé kályhacsöves.

Bp-en egyes kipufogósok 30-35ért választható hanggal választható véggel, műbizonylattal gyártanak.

A linkkelt dobot neked kiszállítják, csövezést megcsináltatod, a tartókat felrakatod, nem sokat spóroltál.

2015. dec. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Műbizonylat egy dolog, de a másik, hogy ha NKH -s mérőkocsiba futsz akkor hiteles mérővel megmérik a hangerejét és műbizonylat ide oda műszaki ppápááá
2015. dec. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, ehhez mit szóltok?

[link]

2015. dec. 8. 21:14
 6/8 Beviz Elek ***** válasza:
Én náluk csináltattam katalizátortól hátrafelé, ami egy hosszú csövet, egy hátsó dobot és rá a véget tartalmazza. Ez összesen 50 környéke volt. A közepét felépítették, majd kihívott a srác hogy odaillesztenének néhány dobot, válasszak hangot. Kiválasztottam a nekem tetszőt, rá egy nekem tetsző véget, majd felraktak mindent. Ez kb 1,5 éve volt, azóta semmi panaszom nincs rá.
2015. dec. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2es vagyok. Szerintem teljesen jó. Na de a Dinamit-dob cégről, ahonnan linkeltél annyit, hogy nekem az előző autómra raktak fel sportdobot, nem volt vele gond, de ennyi. A mostani autómon teljesen gyári rendszer van, volt vele sok gond, egy műhelyben jól haza vágták, de azt legalább 500ezerért, aztán mondták, hogy kipufogó középsőrészt is kéne cserélni, legolcsóbb darab 28ezer. Elmentem a dinamit dobhoz, kérdeztem mennyi az alkatrész, azt mondták 15ezer. 1 óra múlva ott volt az alkatrész és potom pénzért felszerelték meg kijavították amit a másik paraszt tönkre vágott. Mindig szólt a srác, hogy menjek le az aknába és nézzem meg mi meg hogy van. Nagyon szépen hegesztett. Szóval megbízhatóka és minőségi munkát végeznek baráti áron.
2015. dec. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*50ezerért
2015. dec. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!