Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Téli motor tároláshoz elég...

Mocis99 kérdése:

Téli motor tároláshoz elég egy motoremelő?

Figyelt kérdés
Szeretném télire elrakni a mocit egy motoremelőre hogy ne deformálodjon a gumija. Ebből elég csak hátra rakni egyet vagy kell előre hátra? Egyáltalán beruházzak erre vagy elég ha hetente megmozgatom kicsit a mocit. Amugy 120kg körül van a moci.

2015. nov. 28. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem elöl-hátul emelőn van. De amíg nem volt emelőm a korábbi motorjaimmal sem történt semmi.
2015. nov. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem sincs emelőm és venni nem is fogok. Nem teljesen értem 1 darab hajlított vason amin van 2 darab kerék mi kerül 12-14eFt-ba és akkor még egy olcsót mondtam, de persze kettő kell belőle.

Idén mozgatom a gépet hetente, de jövő megkérem keresztfateromat, hogy hegesszen nekem 2 emelőt. 70mm-es 4db tömör kerék kb. 2000Ft. Vas van neki, kap tőlem egy tálca sört és elvan intézve.

Félre értés ne essék, megtehetném, hogy vegyek emelőt, DE nem teszem, mert nevetséges az áruk.

29/F GSR600, Széles utakat

2015. nov. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
elég ha sztenderre teszed
2015. nov. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem van hátsó emelőm, de csak akkor használom ha mosom a mocit, vagy fújom a láncot. Télre 1 emelőre nem jó rakni, akkor inkább a 2 gumin legyen.
2015. nov. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nem deformálodik el az a gumi, felesleges az emelő ezért.

Nekem telitankolva tsz mérlegen tudta a gyári 235kg t és nem épp lasú vas, mérve 267kh/h a vége!

2015. nov. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 veterán vas ***** válasza:
Borzasztó nagy beruházás lehet, egy méretre vágott fatuskó, vagy néhány darab tégla. :D
2015. nov. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Használok emelőt, megpróbálom pont középen emelni,az enyém az alváz csövét a motor alján emeli és a két kereket nikecellel szokom kihézagolni.
2015. nov. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én felkötöttem gerendára
2015. nov. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!