Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autó vásárlása előtt...

Első autó vásárlása előtt állok, mit vegyek?

Figyelt kérdés

Első autót vennék 500-600eft ig maximum 7literes fogyasztás, bmw e36 ot néztem honda hrv-t Opel Corsa.t ti mit ajanlanatok Ennyi pénzért ami kicsit mutatos is 3ajtobelég de lehet 5is. Inkább benzin de lehet dízel is. Ne legyen horror a fentartás. De valami férfiasabb mutatos autó elsősorban iskolába járni stb.

Köszi a válaszokat!


2015. nov. 28. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha azt akarod hogy ne legyen horror a fenntartása és max 7 literrel beérje akkor ne BMW-t vegyél.

Szerintem Corsa, Clio, Punto, Polo

Azt is felejtsd el hogy mutatós autód lesz 500-600 ezer forintból mert ha ennyiért veszel olyat amin lexus style lámpák vannak akkor csak kinevetteted magad.

2015. nov. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A maximum 7 literes fogyasztást meg Bmw e36-ot egy mondaton belül nem tudom értelmezni!

Egyébként öt meg hacccázé' olyan autó nem lesz,ami mutatós is,nem horror fenntartani stb stb.....

Ennyiért valami kisköbcentis kicsi (szerintem benzines) autót kell nézni!

2015. nov. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

#2: kezdesz fejlődni öcsi, ez már a második értelmes írásod, végén még meghívlak kólázni is :D


5-6k ból kijön e36 de:

-4hengeres vicc

-tds kiadásaira a gatyád rá fog menni és nem a tds a rossz, hanem minimum 5X volt vissza tekerve 600ekm ről 300ekm re és már 1mkm bennük!

-sor6 nem fog 7et enni, onnan indul a fogyi mérőn a kijelzett érték, kb. átlagban 10el számolj, mert úgyis a körforgalmakban 5X mész körbe kilincssel előre :)


Kiadások nem sok, de azért nem egy egyes szvift, új cuc minden van ami kopó alkatrész és olcsó, nem kopó dologból bontott kilószámra olcsón. Két dolog lesz drága:

1. a tipushibák orvosolása, mert van bőven és egybe sok a kiadás és hid el te se fogod megúszni. Ugyenem mai kocsik...

2. a kopó dolgok mikor nem 2db. kell bele(sok szilent, viszkó kuplung, hidraulikus feszítő patron, ha klimás 2db, benzinesekben is kettőstömegű, stb.) Mennyiségre sok, ami együtt nem 2ft!


Ha a 7litert komolyan gondoltad a BMw nem a te világod, mert engem nem a fogyasztás zavar pedig rugom az ötösnek és beveri a 11-12 -t, hanem mikor épp új fűtőmotor 40eFt(oké van bontott 5e ért ami szintén 20éves), meg mikor pixelhibás lesz az óracsoport(20e a javítás), és mindig van valami, mindig! Nem éred utol magad 1ről a 2re! Megbízható sose romlik el csak annyi alkatrészből áll, hogy mikor egy előregedettet kicserélsz látod mi jön következő hónapban. Előre fogod látni mi jön de ezek darabja ilyen 20-40-80et -os kiadások lesznek!

2016-ra a tervem működő klima, új ajtókéder gumik, új diszlécek ami minimum lesz és ezek kb. 100+150+80eFt pedig három apróságot írtam ami nélkül megy a kocsi, de hogyan?!!!???Aztán ránézel a hahura és 3-4kilóért sok sok sok e34...(ami ugyan ilyen lesz)


vegyél valami 1Xű kis kocsit ha már a fogyasztás gondot okoz! Magadat kiméled meg a cumizástól!



Még1 e36hoz:

-fűtőradiátor elmállik, szó szerint

-ablak emelő széthullik

-hátsó futómű körül az egész elrohad és nem 1xű kilakatolni

-magyar utakon AtólZig minden szilented cserés lesz, külön öröm mindet ki és be préselni, pl. a hídszilenteket a kocsi alatt

-pixelhibás lesz az óracsoport

-soroljam még?

(tds nél adagoló, turbo, jeladós porlasztó, stb.)

2015. nov. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nem a fogyasztás okozgodot csak iskolába járni nem akarok 10-12l fogyasztást

2015. nov. 29. 09:58
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha csak iskolába akarsz járni vele, akkor miért akarnál dieselt?


Ilyen olcsó bmw-t ne vegyél, mert az nem mutatós lesz, hanem inkább megmosolyogtató.

Ennyi pénzből tudsz venni egy rosszabb állapotú Suzuki Ignist, meg a felsorolt kocsikat is például.

2015. nov. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát iskolába járni, boltba faluba szaldgalni haverokkal kocsi látni.. De amugy 25km az iskola vidéken.. Azért gondoltam dizelre.. Ford focus 1.6 vagy 1.8 benzin mit gondoltok 2000 évjárat 3ajtos
2015. nov. 29. 16:04
 7/9 anonim ***** válasza:

25km re dizel HAHAHAHA.

Télen még egy benzines se lesz üzem meleg 2-5km alatt és utána se árt ha próbál jól átmelegedni, hogy kipárologjon a sok pára.

Dízelt minimum 100km távokra veszünk!

2015. nov. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Renault Megane Coupe 2.0 16V(1997-2003 évjárat)

147 Lóerős benzines, és 7 literes fogyasztás attól függ, hogy nyomod neki. Ezekkel nem szokott gond lenni, talán az elektronikával de ha vásárláskor jó minden akkor nem lesz gond, és a motorjuk is elég megbizható, és szerintem a megjelenése is elég jó. Inkább ezt venném mint egy Bmw e36 ot ennyiből.

2015. dec. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Megane-t....ráadásul coupe-t?!Na azzal lesz még a kérdező kisegítve......
2015. dec. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!