Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy zajlik egy új autó...

Hogy zajlik egy új autó vásárlása?

Figyelt kérdés
Szalonból, saját igények szerint kialakított autóról van szó. Hogyan és mennyi idő alatt zajlik le egy vásárlás?
2015. jún. 8. 12:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha készpénzed van,szinte pillanatok alatt
2015. jún. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Feltéve, ha ott a szalonban az az autó, amit akarsz, bár a "pillanatok alattot" akkor sem hiszem. Ha le kell gyártatni, akkor előleg befizetése után kezdik a gyártást. Nekünk közel 2 hónapot kellett várni egy alapmodellre. Mikor megérkezett a szalonba kifizettük a a teljes árát, majd 1 hét múlva levizsgáztatva, forgalomba helyeztetve, biztosítást megkötve rá (ezeket a szalon intézte), hazavihettük a kocsit.
2015. jún. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Készpénz és nem lesz ott az autó. Nem nagyon keresett modell Mo.-n szóval remélem 2-3 hónap alatt tényleg meglesz. Köszi a válaszokat!
2015. jún. 8. 13:28
 4/13 Tomcatters ***** válasza:

Én anno rámentem a márka honlapjára.. ott van egy opcio h autó kiválasztás kiválasztod ugye marka adott pl honda.hu

itt kivalasztod a modellt utanna benzin vagy diesel utanna köbcenti utanna szín ,felnik belsőkarpit felszereltseg... st elkeszited elküldöd felveszed telefonon a kapcsolatot az egyik ugyintezővel megmondod azt az autot allitottad ossze es azt szeretned,vagy bemesz a szalonba, es ugyan ezt szemelyesen elintezed ... Nekem is kb 2 honapot kellett varni mire megjött ... vagy volt lehetoseg helyben bemutatoautot v teaztautot vasarolni par ezer km el joval oocsobban :)

2015. jún. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Megrendelés után 2-3 hónapot kell várni.
2015. jún. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2015. jún. 8. 13:45
 7/13 Tomcatters ***** válasza:
Egyébként azt meg kérdezhetem,hogy milyen a kiszemelt gép ha nem vagyok tul indiszkrét? :)
2015. jún. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
BMW Z4 20i :)
2015. jún. 8. 13:50
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hete hozták szalonból a motorom (nem tudom ilyen ügyben van-e különbség motor és autó között). 1hónap+1hetet vártam rá.
2015. jún. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Tomcatters ***** válasza:
Z4 :) Itt a jó idő :) Jó kis gép grat hozzá
2015. jún. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!