Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Waberer's miért megy még...

A Waberer's miért megy még mindig Calaison át?

Figyelt kérdés
Az egyik rokonom valami kis családi kamionos cégnél dolgozik, de még nekik is van annyi eszük, hoy kálét-Calaist messziről elkerülik. Akkor a vábi miért hatja még mindig arra a szerencsétlen hülye kezdőket (is)? Vagy ennyire olcsók lettek hirtelen a kompjegyek? Nem tudom hogy a felvágott ponyva és a kidobált rakomány miért éri meg nekik...

2015. nov. 27. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyilván gazdasági okokból, ott a legkeskenyebb a Csatorna. Lehet menni máshonnan is, én voltam régebben Zeebrugge - ből, talán lehet Dunquerque - ből is - az ugyanaz pepitában mint Calais - hallottam Oostende - ből is volt aki ment. Voltam a Hoek Van Holland (Rotterdam) - Harwich viszonylaton is, de az kb. 4 - 5 óra, míg Calais - Dover csak 1.5 - 2.
2015. nov. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Úgy van, Hakapeszi barátom jól mondja! Szimpla gazdasági okok vannak. Mikor még együtt dolgoztunk (Hakapeszimmel), itt is az volt. Van egy több ezres jegyfoglalás (nekünk Trave-Trelle), így azt le kell hajózni, még akkor is, ha négerek potyognak az égből.
2015. nov. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A többi útvonalon szerinted zavartalanul lehet haladni mostanság?
2015. nov. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Valamivel könnyebb, hármas. Mi most Hoek van Holland-nak megyünk, ha Angliába kell menni. Itt nincs gond.
2015. nov. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát ahogy hallom vonattal sokkal nyugodtabb és könnyebb az élet
2015. nov. 27. 19:48
 6/9 A kérdező kommentje:
nem mellesleg lassan én is kezdek a vábinál és amilyen jólelkű gyerek vagyok nem bánnám ha nem kellene látnom ami ott folyik. Végén még én is becsavarodnék mint az a csávó a tegnapi híradóban. Nem mindenki olyan faxacsávó hogy nyugodtan kiszáll és kiabál velük meg szedegeti le őket... Már horvátországban is rossz volt látni az ablakmosó csórógyerekeket, hát még ezt :D
2015. nov. 27. 19:51
 7/9 anonim ***** válasza:

Azt próbáld megérteni, hogy egy akkora cég, mint a Waberer's, foglal (hasraütök) cirka 3000 hajójegyet, 5000 vonatjegyet előre egy évre.

Ezt aztán teljesíteni kell, mert különben elég nagy ráfizetés keletkezik.

2015. nov. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=2WuAGjBQX0A


Ez a helyzet ott még most is...

2015. nov. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen, pont erről beszéltem amikor a "...mint a csávó a tegnapi híradóban" -t említettem
2015. nov. 27. 21:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!