Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 25 évig állt Wartburg 353,...

Stickman258 kérdése:

25 évig állt Wartburg 353, mire számítsak?

Figyelt kérdés
Nem a kérdésemre nem azt a választ szeretném hogy semmire, mi lehet a baj és hogy tudom megoldani(akár cserealkatrésszel akár anélkül) mit kell vennem, hogy egyáltalán neki kezdjek és mit kell cserélni ami teljesen biztos

2015. nov. 27. 16:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Látni kellene a gépet, hogy véleményt mondjak. Merre van ez az országban?

Rat-ot csinálni nem könnyű, hogy az tényleg megfeleljen a "funkciójának".

Láttam már Wartburg rat-ot az NDK-ban (ma csak Németo.), de abban nem kevés pénz, és munka volt.

2015. nov. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Budapesten van a kocsi és ebben teljesen igazad van hogy elfogult vagyok, de egyelőre a beindításon sem vagyok túl még, úgyhogy nem tudok véleményt mondani
2015. nov. 27. 19:00
 13/18 anonim ***** válasza:
Küldjél pár képet, az talán segíthet. Pest nincs messze tőlünk, talán meg is nézném, de csak a karácsony előtti napokon megyek haza Magyarországra.
2015. nov. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Majd talán 1-2 hét múlva fogok tudni képet küldeni
2015. nov. 27. 19:03
 15/18 anonim ***** válasza:

Egyes, hogy is kell a varnyúban olajat cserélni? Részleteznéd? VOnjam ki a tankban lévő benzinből a 2T olajat, és tegyek bele újat? Merthogy a motorban nincs neki olaj.

EGy 25 éves akkut hogy tennél rendbe? AZ vagy jó (nem jó) vagy kuka (biztos kuka), szóval ez alatt ugye azt kell érteni, hogy akkut kivenni, akkusnál leadni, és újat tenni bele.


Ha van még ilyen okosság, írj még, mert szeretnék tanulni...

2015. nov. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 joco5582 ***** válasza:

Ne haragudj #15, nem tudtam hogy Mentalis Retardatios-ok is olvassák a kommentjeimet. Akkor kifejtem érthetőbben:

1. Beütöd googliba(www.google.com), hogy Wartburg szervizkönyv, és keresel olyat ahol sok kép van. Ez kiemelten fontos, mert a gondolatmenetet vezeti.

2. Megnézed, hogy hová lehet olajat önteni, és hol lehet azokat leereszteni.

Ennél tényleg a hajtóműházból - ügyes vagy.


A benzinből nem lehet az olajat kivonni, de hidd el okkal nem. Ha szükség lenne rá, akkor már lehetne a Tescoban(bevásárlóközpont) is kapni hozzá kütyüt.


Ha további kérdésed lenne, esetleg tedd fel a gyakorikérdésekre.Itt inkább fókuszáljunk az eredeti kérdésre, hogy segíteni tudjunk a kérdezőnek.

2015. nov. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Látom te gyökér, az akkura nem írtál semmit, mert nem tudál belém kötni.


Csak az egyes szakártó tömény baromságára reagáltam.

Egy a baj, mindenki, akinek kevés esze van, hajlamos azt hinni, hogy mindent tud, mivel csökött agya képtelen a világ befogadására. És ezután elkezdi azt osztani, ami neki magának sincs, az észt... te is ilyen vagy, nagyon szeretek röhögni rajtatok.


Jön a szokásos záró mondatom: ne adj igazat, mert nekem olyanom már van.

A véleményed pedig nem érdekel.

2015. dec. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 joco5582 ***** válasza:

Azt nem értem értem miért csinálod ezt? Ezt sose értettem. Így akarod levezetni a gőzt? Vagy csak névtelenül bármit írhat az ember inkognitóban marad? Az embernek elmegy a kedve írni is.

Bárki beláthatja, hogy egy 25évet állt autóba ki kell cserélni az olajat? Történetesen ennél a váltóban van. Magyarázd el nekem mi kivetni való van ebben?

Aztán az akkumulátort tedd rendbe. Teljesen triviális mindenkinek, hogy az kuka. Rakni kell bele egyet. A rendbetétel nem csak az aksi cserére vonatkozik, meg kell tisztítani a sarukat, testelést ellenőrizni, csiszolni, újrahúzni.

Mondd meg nekem mi hülyeség van ebben?


De most komolyan!

2015. dec. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!