Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az normális, hogy az autóm...

Az normális, hogy az autóm szélvédője belül is deres/fagyos volt?

Figyelt kérdés

Ez az első telem autótulajdonosként. Reggel bevolt fagyva a szélvédő, lekapartam.

Beültemaz autóba és észrevettem,hogy belülről is deres volt, kissé mintha be lett volna fagyva, ott is lekellett kaparnom róla.

Ez normális?


2015. nov. 24. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Nálam is volt ilyen tavaly

Szerintem azért mert mikor mentem vele akkor jól beleheltem, mikor kiszálltam akkor ugye nem szellőzik ki csukott ajtónál, lekapcsolt ventilátornál és lecsapódik a pára az üvegekre.

2015. nov. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szilikát macskaalom kis szövet zoknikba elszívja a belső párát .
2015. nov. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tegyek macskaalmot egy zoknimba és rakjam be a kocsiba estére? :D
2015. nov. 24. 21:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Amit a 2-es írt,az nekem is működik! Én kb. egy hónapja vettem,de azóta javault a helyzet:) Viszont ez is képes megszívni magát (a szilikagéles macskaalom) , szóval időnként ezt is érdemes cserélni. Én most kb. 1 hónap után kezdem észre venni,hogy megint jobban párásodik.
2015. nov. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Simán ki kell fűteni a kocsit rendesen, belső keringetést kikapcsolni és átnézni, hogy nem folyik e be valahol a víz. A kifűteni alatt azt értem, hogy menni legalább egy órán keresztül úgy, hogy minden áttudjon melegedni/kiszáradni ha vizes volt, utána könnyebb megtalálni ha valahol esetleg befolyik a víz. Közben megy a fűtés végig és a BELSŐ KERINGETÉS KIvan kapcsolva. Nem normális, hogy az autó belül is párás maximum reggel amig beleheled, illetve esőben. 22éves autónkba tiszta üveg fogad amikor beülünk, csak kint kell vakarászni
2015. nov. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mikor este leteszed a kocsit, szellőztesd át az utasteret, ne legyen belülről párás az ablak, mert az nyilván mínuszokban ráfagy.
2015. nov. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 vatafak ***** válasza:
ja belső keringtetést bekapcsolva hagyós problémának tűnik. illetve ha klímás, ellenőrizni kell h a kondenzvíz kifolyik e rendesen mert ha odabent pang akkor folyamatosan párásan tartja odabent a levegőt...
2015. nov. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Belső keringetés van rajta, akkor megpróbálom azt is,hogy kikapcsolom. Illetve,hogy nem hagyom párásan.

Ha még ekkor is jelentkezni fog a probléma, akkor a klímát megnézetem a szerelővel.

2015. nov. 25. 16:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!