Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen robogót vegyek 50. 000...

Milyen robogót vegyek 50. 000 FT-ból?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szerintetek melyik robogó éri meg a legjobban 50ezerért? természetesen használtan venném. Újonnan drágák.

Nem muszáj robogó, de gondolom rendes motorok nincsenek 50ezer FT-ért.

Megjegyzés: Azért tudjon menni 60-70-80 al.



2015. nov. 24. 14:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:
Az Aprilia-Malaguti-Gilera hármas majdnem azonos, a japán robik kicsivel gyengébbek, te elég súlyos vagy, inkább maradj az európai motoroknál. 140-ért meg olyan überfas*za robogót ne várj, vagy ne pont a legújabb formavilággal.
2015. nov. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 joco5582 ***** válasza:

A 70-es végsebesség tuning blokk nélkül nem racionális elvárás. Ha ez kell, keress olyan 70-es körüli robogókat, amin van rezó, ~17-19-es torokátmérőjű karburátor. Ha lehet Dellorto PHBG, és a variátor végáttételt is módosították már. 50-es fojtás nélküli motor tartósan körülményektől függően nem megy 70-el alattad.

Vagy van a magyar szokás szerinti 125-ös robogó 50-esként használva. A

Azon felül a legtöbb motor kilométerórája csal - többet mutat :). Egy-egy robogónál, főleg ha már nem gyári, óra szerint mehetsz 70-el is. :) Ha gatya a motor akkor el is lehet hinni. A valóságot meg nem kell tudnod - inkább ne mérd ki GPS-el

2015. nov. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 A kérdező kommentje:
Szóval akkor egy Aprilia RS 50 vagy egy F12 mennyivel menne alattam?
2015. nov. 27. 18:23
 44/71 anonim ***** válasza:
Az sr50 megy 70-et, Malagutit nem tudom pontosan, de az sem lassú a kategóriában. De egyébként te nagyon sokat vársz egy 50 köbcentis robogótól, azért nem 125 cc-ről beszélünk.
2015. nov. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 A kérdező kommentje:
Hát igen ez igaz. Azért hogy így átgondolom, még a 60km/h sem kevés, annyival szokott város - város között menni a busz és az sem lassú :D (Én a buszhoz szoktam hasonlítani a robogókat, mert a busz általában 60 al megy lakott területen kívül :D)
2015. nov. 27. 19:51
 46/71 A kérdező kommentje:

Ittvan a listám amit eddig ajánlottatok meg még én is raktam hozzá 1-2 -t. Ezek közül a legjobbak?

Yamaha Aerox

Yamaha Booster

Yamaha Jog

Honda Dio

Malaguti F12 Phantom

Aprilia SR 50

Valószínűleg elfogok menni próbára is, menni fogok pár motorral de nemhinném hogy egy kisebb városban lennének ilyen motorok. Ott majd hátha lesz jó. + ott a súlyomhoz megfelelőt tudok venni

2015. nov. 27. 20:22
 47/71 A kérdező kommentje:
Kipróbálni* Mert először jogsi amit 2 hét mulva kezdek el
2015. nov. 27. 20:22
 48/71 anonim ***** válasza:
AM jogsit vagy B-s jogsit?Mert az AM-eset úgy tudom, hogy ilyenkor már nem oktatják, majd csak tavasszal.
2015. nov. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 anonim ***** válasza:

Már látom lelki szemeim előtt ahogy mindenkinek osztogatod a piros kezet kérdező.



Én adtam tanácsot és még csak meg se köszönted, és keményen kritizáltad a válaszom.


Megmondtam fiú, nézz körül a hirdetések közt és kérj róluk véleményt, ne csak márkaneveket írogass, hanem élő igazi hirdetések linkjét írd ide le és kérj tanácsot az árakat az állapotot futott kmet, stb-t figyelembe véve.


Az hogy simson, Babetta, MZ, meg a fene tudja milyen áramvonalas modern motort szeretnél nekem mindegy... nem kell ismételgetni hogy a simson lassú és mindig elromlik mert már 5.jére is megértettem.


De akkor is inkább vegyél egy traktort!


Megjegyzés: 50 ezer forintból az a motor nem fog menni 60-70-80al, és nem lesz jó állapotú, költhetsz még rá kb ugyanennyit, vagy többet hogy ütőképes legyen, de semmi baj, kezdő vagy, nem is piszkállak, nyomhatsz erre is pirosat, elnézést hogy mertem értelmes tanácsot adni.

2015. nov. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 A kérdező kommentje:
Csak hogy lelki békéd besugározzon mindenkit, senkinek nem osztok pirosat, és hidd el mindenkinek megköszönöm csak hát magamba :D Értékelem a válaszokat, azt viszont igen. De akkor figyelni fogok erre. És leírtam nemtudom hanyadik válaszomban hogy a keret 140 ezer. egy Enduros ismerősöm azt mondta, hogy a Yamaha DT 50 az jó kis motor mivel erősebb a derbi senda és a rijeu rr 50 nél. 14ezer km van a DT ben.
2015. nov. 27. 21:26
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!