Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen robogót vegyek 50. 000...

Milyen robogót vegyek 50. 000 FT-ból?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szerintetek melyik robogó éri meg a legjobban 50ezerért? természetesen használtan venném. Újonnan drágák.

Nem muszáj robogó, de gondolom rendes motorok nincsenek 50ezer FT-ért.

Megjegyzés: Azért tudjon menni 60-70-80 al.



2015. nov. 24. 14:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 A kérdező kommentje:
Nem ilyen emberek miatt írtam ki ezt a kérdést, elmondtam minden ami kell. Normális válaszokat írjatok, vagy a vissza gombbal hagyd el a kérdést. Köszönöm. Ja és ment a piros kedves utolsó
2015. nov. 26. 13:48
 32/71 anonim ***** válasza:

vegyél inkább lovat érték arányban a legjobb.

Ha megdöglik akkor csak a bőrét kell lenyúzni, ugyanis legdrágább dolog a lóbőr.

És finom lókolbi is készül utánna.

2015. nov. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 joco5582 ***** válasza:

Szia,

Kérdezted az Aprilia SR-t. Szerintem ebben az ársávban mást kellene találni. Főleg a Ditech injektoros-at ne. Legyen inkább karburátoros, mert az nem annyira érzékeny és többen értenek hozzá.

Esetleg egy Yamaha Aerox, Slider, Booster, jog?Vagy egy Honda Dio, ...?

Sokat számít, hogy legyen sok eladó, bontott alkatrész, mert ez megkönnyíti a javítást. Ha elesel, vagy összetörik valami, egy 100 ezres robira nem szívesen adsz ki 20-at egy műanyag bizbaszért. Takarékos üzemeltetés szempontjából, ha nem vízhűtéses, hanem léghűtéses a robi, mert ott kevesebb alkatrész van.

Üsd be a jofogásra miből van sok eladó, azokhoz nem lesz drága az alkatrész se.

Mellesleg, a próbakör alatt kiderül, hogy mire lehet számítani. Ha a robogóban van olaj, szépen indul, jól húz, végsebesség is 60 körül van és nem okádja az olajat, jó sokáig működhet.

Remélem segítettem

2015. nov. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 A kérdező kommentje:
60 as végsebesség egyenlő a nullával
2015. nov. 27. 15:44
 35/71 anonim ***** válasza:

ha ahhoz viszonyítjuk hogy maximálisan 40 km/h-val repeszthetsz smkp-val, akkor nem is olyan nulla az a 60 km/h, de természetesen egyik smkp sem 40 km/h-val megy hanem jóval többel.


De egyébként ajánlottunk neked már egy jó pár motort, körülhugyoztuk a témát mint a kutya fát, de te mindenbe bele tudsz kötni, hogy ez ennyi, az annyi, ez ennyivel megy, az annyival, ennyi pénzed van, annyi pénzed van stb.


Nézz ki egy Aprilia-t, menj el, nézd meg, ülj rá, menj egy próbakört és meglátod hogy milyen. Sok sikert hozzá!

2015. nov. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/71 A kérdező kommentje:
picit erősebb kell, 140 ért csak van olyan robogó ami jobban húz mint egy szar simson... Esetleg malaguti F12?
2015. nov. 27. 15:50
 37/71 A kérdező kommentje:
nekem igazábol 70KM/H a cél, és a súlyommal együtt legyen 70KM/H (86kg kb.)
2015. nov. 27. 15:56
 38/71 anonim ***** válasza:

Te kérdező,komolyan nem unod még?!?Mindegy mit írnak neked,az nem jó,az szar/szerelni kell/lassú/drága/nem tetszik a színe stb stb...

Inkább nagy levegőt vegyél,ne motort,hátha akkor felébredsz mert te valami álomvilágba mozogsz.....

2015. nov. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 A kérdező kommentje:

Ki mondta, hogy nemjó. A Honda Dio gyengének tűnik. A Yamahák már amit akarok rájuk szánni pénzt, azon túl vannak. A Booster van még abban az árban. Jog ot megnézem. Most a malaguti F12 őt írtam, az milyen?

És azért válogatok mert figyelembe kell venni a súlyt is, 60 a végsebesség persze egy 40 kilós embernél biztos, de nálam nem.

2015. nov. 27. 16:08
 40/71 A kérdező kommentje:
J meg amúgy hogy menjek el kipróbálni? Használtan venném, mert újonnan minden drága. Minden vásárlóhoz elmenjek egyesével? vagy menjek el egy normális motoros boltba és ott az újakat próbáljam ki? Csak annyit tud az használtan is
2015. nov. 27. 16:13
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!