Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen robogót vegyek 50. 000...

Milyen robogót vegyek 50. 000 FT-ból?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szerintetek melyik robogó éri meg a legjobban 50ezerért? természetesen használtan venném. Újonnan drágák.

Nem muszáj robogó, de gondolom rendes motorok nincsenek 50ezer FT-ért.

Megjegyzés: Azért tudjon menni 60-70-80 al.



2015. nov. 24. 14:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 anonim ***** válasza:

50ezerért egy normális biciklit sem adnak......nem tudom akkor te mit vársz ezért a pénzért.....milyen motort?!?!?

Amúgy meg jó lenne esetleg eldönteni hogy akkor végül is mennyit szánsz rá,mert ez az egész olyan komolytalan,hogy hagyjuk is inkább........indulunk 50ezerről aztán már 110 is van rá.......

2015. nov. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/71 anonim ***** válasza:

50ből egy tuningolt hulladékot tudsz venni esetleg. Vagy egy elég gatya Simsont, már nem a 90es éveket írjuk, 50 alatt nem veszel elfogadható minőséget. Sőt még 100 ezerért sem.


Mindenben van buktató, kívül jól néz ki, belül meg egy roncs, veterán, elkérnek csak a koráért egy 100ast és nem tud többet egy robogónál.


Akármiről is beszélünk, minden túlértékelt, vacak, műanyag, gyenge anyag. A simsonok azért jobbak mert strapabíróbbak és egyediek. Viszont itt is jól meg kell nézni milyet vesz az ember. Ha akarsz motorozni, és érteni akarsz hozzá akkor simson! Ha nem akarsz érteni hozzá, nem akarsz megtanulni sebességet váltani akkor modern robogó.

2015. nov. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 anonim ***** válasza:
ha csak ide-oda rohangálni kell meg városban, akkor vegyél egy robogót, ha kifogsz egy jó állapotut, akkor nem kell piszkálgatni. Én 120 000 ft-ért vettem egy Aprilia SR50-es robogót, még nem kellet hozzányúlni. Nem mondom hogy a Simson nem jó, de ahhoz érteni is kell ha baszakszik valami rajta, ha meg szerelőnek fizetsz, akkor ott vagy ahol a part szakad. Egy robogó is eltud romlani, de kisebb rá az esély. Egyik ismerősöm évtizedek óta hajt egy Vespa-t, de a mai napig motor és a mai napig megy (felújítások persze voltak rajta, ahogy mindegyik motoron).
2015. nov. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 A kérdező kommentje:

Igen, ide-oda rohangálni kell a városban, néha egyik városból a másikba. (Max 30KM távolság). És pontosítok, 140 a max ár, annyiért is tudok venni, csak azért írtam így, hogy minél több pénzt spóroljak. De ha ilyen magas az ár akkor: Max 140e FT.

Gondolkoztam Cross motorról is, de arra fizetni kell ami nem annyira nagy probléma. Csak ott elég sok dolgot módosítani kell. Pl irányjelző stb.

2015. nov. 25. 16:31
 15/71 A kérdező kommentje:
Jah és legyen benne erő. Egyébként 90KG vagyok, ha ez jelent valamit. 17/F
2015. nov. 25. 16:33
 16/71 anonim ***** válasza:
Városban a robogó verhetetlen, 30 km-t meg simán lemegy, én 250 km-t is mentem már az Aprilia SR50-mel. Cross motort felejtsd el, az nem arra való, akk már inkább enduro, de ugye akk már nőnek a költségek a továbbiakban és a fogyasztása se annyi mint egy robogónak. Am az Aprilia-k mennek folyamatosan 70-75 km/h-val, az meg bőven elég.
2015. nov. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/71 A kérdező kommentje:
Hát igen, jónak jó, de eléggé drága is :D 100 tól kezdődnek.
2015. nov. 25. 18:52
 18/71 anonim ***** válasza:

Te kérdező...de most úgy őszintén!!!Te MINEK akarsz bármit is venni,ha mindegy mit mondunk az neked drága!!


Lehet nem tűnt fel de akkor leírom én,hogy egy nem létező kategóriában keresgélsz!!Tudom hihetetlen,de NEM lesz olyan motor 50ezerért ,ami 80-at megy,meg lesz benne erő...meg nem írtad,de ebből a fillérbaxásból gondolom,hogy fő szempont még,hogy 2decit fogyasszon,meg megbízható legyen,soha ne menjen tönkre,de ha mégis 200forint legyen hozzá minden........

50ért annak is örülni kell ha van alatta két kerék azt magától gurul.....

2015. nov. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 anonim ***** válasza:

nem csak minden drága, de minden rossz is amit mondunk....


Szerintem ha élvezetre, nosztalgiára hajtasz akkor Simson és persze ha szeretnél megtanulni szerelni is.


Ha meg egyszerűségre, dinamikára akkor valami robogó szerű.


A robogó egyszerűbb... nem kel váltogatni, nincs benne nagy élvezet, húzod és megy, ha meg javítgatni kell akkor mehet a szerelőhöz. Van azokkal is elég baj, mint akármilyen motorral, nem csak a Simsonnal.



Gépekről beszélünk amelyekben mozgó és kopó alkatrészek vannak és amik üzemanyagot égetnek. Én a helyedben nézegetnék hirdetéseket, összegyűjtenék néhány általad megtetszett motort abban az árkategóriában amit te kigondoltál és várnám a véleményeket róla hgoy kinek melyik jönne be, melyiket érdemesebb megvenni, melyikkel van a legkevesebb gond.

2015. nov. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/71 A kérdező kommentje:
Az Aphilia SR50 -es tulajdonképpen teljesen megfelelő. Én azért írtam ahogy az sok, mert ahhoz képest amit tud az "sok". De Simsont nemakarok 3 ismerősömnek van simsonja, mindig szerelgetni kell, ráadásul én nem is értek hozzá. Olyan gép kell ami dinamikusan megy egyszerre max 30-40 km -t. Városból városba, stb. A fogyasztás mind1, ilyen árkategóriába nem hinném hogy valamelyik robogó sokat fogyasztana. Amit ajánlottak SR50 es nagyon megtetszett. Ahhoz hasonlókat szeretnék.
2015. nov. 25. 19:42
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!