Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan és hová rakjam el a...

Hogyan és hová rakjam el a nyári gumis kerekem a télen?

Figyelt kérdés

2015. nov. 20. 13:52
 1/7 Beviz Elek ***** válasza:
75%

Nem tudom hogy milyen lehetőségeid vannak, a kérdésből nem derült ki.


Én lemostam, száradás után befújtam gumiápolóval és beraktam a gá

arázsba.


Van garázsod? Van padlásod? A miénkbe ne hozd!

2015. nov. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ökölszabály szerint, napfénytől védve

Felni nélkül állítva, felnivel fektetve

2015. nov. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyes gumis műhelyek néhány ezer forintért vállalják a négy kerék tavaszi cseréig történő tárolását. Először és is kétkedve nézegettem, de megbízhatóak és kényelmes a törtnet, nem kell a nem patyolattiszta kerekeket szállítani és raktározni...
2015. nov. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Párezer forintért vegyél keréktartó állványt. Így kis helyen, jól tudod tárolni.
2015. nov. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Beviz Elek ***** válasza:
Inkább tárold otthon, ha van lehetőséged. Tók szupi meg minden más hogy tárolja neked a gumis, csak sokan fogják ott tárolni ha már úgyis van rá lehetőség. Ebben nagy pénz nincs, nagyvárosban drága bővülni, úgyhogy megnézhetsz pár bp-i gumisműhelyt, utána hazaviszed és inkább felakasztod tavaszig egy fára, semmivel sem rosszabb megoldás.
2015. nov. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
Nekem sincs garázsom és az autóm is a szabad ég alatt áll nap mint nap. Én ugye társasházba lakom de én sem tudtam hol tárolni mert a külön tároló részünkön a tűzifát és a legfontosabb barkács gépeimet tárolom. Én sem tudtam a gumikat sokáig hova tenni igaz én felni nélkül könnyebben tudtam cipelni. Eleinte a közös nagy tárolóba tettem ahol sokan a bicikliket és a babakocsikat tárolják ott egy sarokban nem volt útban és nem is lett volna gond csak a közös képviselő felhívta rá a figyelmem hogy vannak besurranók a házba akik valamiért tudják a belépési kódot és képesek lopni. Egyik srác 4 lemezfelnit tárolt ott és másnap már csak kettő maradt belőle. Akkor az én téli gumijaimat is piszkálhatták mert nem úgy volt ahogyan én letettem csak az enyém annyira gatya állapotban volt már hogy a szerelő szerint is csak egy szezont bírt volna már ki akkor volt az hogy kínomba oda láncoltam a fűtéscsőhöz de ez szintén nem tetszett nekik, így addig variáltam a dolgokkal hogy felhoztam a lakásunkba csináltam egy üres sarkot a kisszobában és oda tettem alá szőnyeget raktam de előtte alaposan lemostam őket és hogy ne kelljen a gumi szagát érezni letakartam 3 réteg nejlonnal. Azóta nincs ezzel baj. Most ugye a nyári gumikat raktam be ide lemosva amik zsír újak szinte itt a sarokba egyenlőre elfér fent a lakásba, csak ha jön a gyerek már más helyet kell találjak a gumiknak, én ugye fontolgatom a garázs bérlést havi 5 ezer forint kb mivel kombim van így az éppen hogy csak befér de azon agyalok inkább hogy elviszem a szüleimhez és ott tárolom igaz 50 m-re laknak innen de mást nem tudok csinálni.
2015. nov. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Pincében is lehet tárolni? Gumiápolóval a futófelületet is be lehet fújni?
2015. nov. 20. 22:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!