Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit csináljak? Baj van....

Mit csináljak? Baj van. Tegnap reggelre teljesen lelapult a jobb első kerekem.

Figyelt kérdés
Akkora lyuk van rajta, hogy nem tudom felfújni még ideiglenesen sem. De ami a legnagyobb baj, hogy nem tudom levenni a kereket. Jobban mondva a legutóbbi szereléskor úgy felverették légkulccsal a kereket, hogy most nem bírom megtágítani a lopásgátlós csavart. Hívtam egy mobil gumist, aki szerencsésen elnyalta a lopásgátló ricnijét, majd lelépett. Teljesen tanácstalan vagyok. A lapos kerék miatt megmozdítani sem bírom a kocsit, a kereket meg nem tudom levenni. Ti mit szoktatok csinálni ilyenkor? Próbáljak ráhegeszteni valamit a lopásgátló anyára?

2014. nov. 11. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ez szopás. Én megpróbálnám hegeszteni, jobb ötletem nekem se lenne. Reménykedj hogy sikerüljön.
2014. nov. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én majdnem így voltam, azzal a lopásgátló xarral, de nagy szerencsém volt, hogy még meg tudtam engedni, de aztán teljesen meg nyomorodott.

Az összes keréken kicseréltem a lopásgátló csavart és rendes sűrűmenetes csavart tettem, mint ahogyan a többin van.

Az a xar lopásgátló, állandóan elgurult az autóban, amikor szükségem lett volna rá és órákig kerestem, így most ezt megelégeltem.

Ha viszik a kereket, akkor vigyék az egész kocsit, meg különben is aki lopással foglalkozik, annak minden kocsihoz van lopásgátló csavarja.:P

2014. nov. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a gumisnál törték bele az egyik csavart amikor a gumikat cseréltettem tavaly. Nem hibáztattam őket, valszeg nem ők tehettek róla, akkor tört bele amikor le akarták csavarni.


Pár nap múlva egy mellettük lévő szervizben oldották meg egy ezresért. Ráhegesztettek egy csavarfejet (ívhegesztővel) és azzal csavarták ki belőle. Nem ment elsőre, de végül sikerült.


Hívj valakit aki tud hegeszteni, és próbáljátok meg így, vagy hívj valami normális mobil szervizt. (az drága lesz)

2014. nov. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy darab vasat, csavaranyát, vagy bármit amit később meg tudsz majd fogni valamilyen szerszámmal, hegessz rá és azon fogva tekerd le.

Meg egyúttal a másik hármat is henteld le valahogy.

Ha pedig a kerék is rá van rohadva az agyra akkor kalapáccsal finoman belülről ütlegeld(persze azt már csak abban az esetben ha rángatásra, rugdosásra és pár órányi csavarlazítóban való ázásra nem enged)

2014. nov. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!