Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Merre rakjam a vezérlést?

Merre rakjam a vezérlést?

Figyelt kérdés
Van egy öreg szívódízel autóm amin a napokban cseréltem szíjat is mert szétment a vízpumpa.A hiba a következő: nehezebben indul,füstöl és amíg be nem melegszik alapjárat is elég ingadozó,ha bemelegszik akkor egész jó szépen jár de semmi ereje.A kérdésem az lenne hogy ezen tünetek alapjár merre állítsam az adagolót? én úgy gondolom hogy vissza kellene egy foggal.
2014. aug. 19. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Valszeg egy foggal odébb raktad, így vagy hamarabb nyit a szelep a kelleténél, vagy később.

Próbálgasd! 1-gyel visszább, ha rosszabb, akkor 1-gyel előre.

2014. aug. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát más lehetőség nem révén csak ezt tudom tenni,bár elviekben minden jelen van de mondták hogy az adagolónál lehet fél fog eltérés a jelhez képest...ezt meg ugye csak szemből látnám pontosan..bízom benne hogy jó lesz.
2014. aug. 19. 14:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne forgasd 2-3 foggal arrébb, csak 1-1, mert nehogy elhajtsa a dugattyú a végén a szelepeket.
2014. aug. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hopp, most olvasom, szíjat, bocsi az előző komment hülyeség.
2014. aug. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A vezérléshez nem nyúltam,azt jelre raktam a főtengellyel együtt csak az adagolót kellett kicsit odébb és jó is lett.
2014. aug. 23. 10:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!