Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW 318i érdemes ilyen autót...

BMW 318i érdemes ilyen autót venni?

Figyelt kérdés

2015. nov. 3. 10:15
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:

Első gépkocsi vásárlás előtt állok semmilyen tapasztalatom nincs az autók terén. Találtam is egyet ami tetszik és árban is megfelel ( [link] ) . A véleményetekre lennék kíváncsi erről a típusról a fenntartási költségekről meghibásodások gyakoriságáról stb stb.

Válaszokat előre is köszönöm!!

2015. nov. 3. 10:16
 2/32 anonim ***** válasza:
2015. nov. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:

Nekem dieselem van, amire figyelni kell, hogy a difimü pl nálam nagyon rozsdásodik, amit pl. egy ötös nem csinál. Amikor gumisnál voltam, mondta hogy ezeknél az jellemzö.


Viszont ha benzinest vennék, az Minimum 320 lenne, optimálisabb a Motor a kasznihoz, többet nem is fogyaszt, hacsak nem padlógázon közlekedsz, és biztosításban Sem drágább kategória.


Én simán elmennék akár 328-ig is, de az már nem városba való.

2015. nov. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
40%

Ennyi pénzből van szép ötös is! pl. 528i v. 530i. (e39)

Meg csak 6hengeres benzinest vegyél.

Ha meg mindenképp 3as akkor is 6hengerest.

2015. nov. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:

Ha tágasabb autó kell, akkor e39. Az e39-ek pont, hogy olcsóbbak az E46-oknál, pár évvel korábban is jelentek meg, a 90-es évek közepén, és inkább az E36 párjának tekinthetők, de jóindulattal is az E36 és az E46 közötti időszak ötöse volt.


A linkelt BMW teljesen jó, árban is korrekt, de én körülnéznék a rendes BMW fórum eladó autók topikjában először. Mert én legalábbis elsősorban rajongótól vennék autót, mert ők jobban törődnek az autóval, mint az átlag és sokszor még kevesebbet futott autókat lehet találni, mert sokan hobbiként ritkán használják.

Itt lehet elérni az oldalt, érdemes végiglapozni, akár az év elejéig:

[link]

2015. nov. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

Most látom, hogy első autó lenne, elsőnek én inkább valami mást vennék, mint például Opelt. De ha mindenképpen BMW kell, akkor belépőnek inkább az előd E36-ot olcsóbban.

A hengerek számáról, a 4 hengeresek is elég jók, ugyanolyan a nyomaték, tartósságuk mint a 6 hengereseknek. Csak a 6 hengeres egyenletesebben jár, de a 4 hengeresek ezzel szemben takarékosabbak és modernebbek. Inkább hitkérdés, hogy ki mit tart jónak. Hallgasd meg mindkét típust, menj velük és döntsd el, melyik orgánuma tetszik jobban.

2015. nov. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
23%
tucat és egyben divatautó, gyenge szar és lassú is. Mindenki BMW-t akar mert ez lett a menő, de az árából már kocsit is vehetsz
2015. nov. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
56%

Gondoltam hogy elökerül egy vegyélmajdnemújdácsiátmerabmwszar májer.

Ha lenne minimális élettapasztalatod, tudnád hogy ha valaki ha valamit akar első autónak, akkor is meg fogja venni, ha 100-an mondják az ellenkezőjét. Én a sciroccotól nem voltam hajlandó tágítani.


Egyébként meg milyen nem tucatautót kapsz ennyiért? errarit vagy Lambót?


Mert a polcwágennek pl. még a nevében is benne van hogy tucatautó...

2015. nov. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
hát én ennyit nem adnék egy 46 ért ráadásul 18iért:D ilyen árba a 30ik mennek:D
2015. nov. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

A 2003 utáni 318i E46 143Le és 200Nm, semmiképpen sem mondanám gyenge sz^rnak (a 2003 előtti 318i az csak 118Le, az még tényleg kicsit gyenge, de egy 1.3-as mindent aláz(ni akaró) Suzukit még mindig meglép az is).

Egy 330i is megvehető már 1 milliónál olcsóbban, árulnak is ilyet külföldről importáltat "üzletemberek", de az ennyi pénzért majd hogy szét nem esik és csámcsog rajta a rozsda és nemsokára teljesen kikönyököl a motorja.

Ami kitűnő állapotú 330i, az 2 millió biztos megvan, de a 330i nem fog elmenni 6 liter átlagból (ami már dízeles színvonalú fogyasztás), mint a 318i.

2015. nov. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!