Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az új Nissan autókban tényleg...

Az új Nissan autókban tényleg Renault motor van?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a régi Nissan-ok japán motorral vannak felszerelve, ami jobb mint egy francia. De igaz az, hogy az új Nissan-okban már alapból Renault motor van? Akkor veszek egy japán márkajelzésű autót szar francia motorral??

2015. okt. 21. 10:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Most komolyan a Renault pont motorgyártásban jó. Mi a baj a Renault-ral? Komolyan!
2015. nov. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Családban autószerelő van. Az ő véleménye alapján nem vásárolnék francia autót.
2015. nov. 17. 10:10
 13/17 veterán vas ***** válasza:
És mint tudjuk, egy kedves családtag mindig tévedhetetlen...... ;)
2015. nov. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 dimitriy120 válasza:
Nekem volt Renault-om nem is egy, de ameddíg keresztény vagyok soha többé nem veszek európai autót. Most egy Avensis-om van hát a Renault talán 50 év múlva fogja azt a minőséget elérni mint a Japánok, vagy akár a Dél Koreaiak.
2016. febr. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

A francia autó alatt a rokonod a citroent és a peugeotot érti, nem a Renaultat. Nekem sosem volt francia autóm, sosem lesz, de aki az autómat szereli, csak Renaultja van, és ő aztmondta, rendben van a motor. Rendes szervíz és karbantartás mellett nagyon sokáig bírja.

Ha csak bele akarsz ülni egy autóba, és nyomni neki amíg ki nem esik a motor(hidegen nyomod, nemvárod meg míg lehül a turbo leállítás előtt, folyamatosan 4000-ren felül pörgeted a motort(dízelről beszélek) ) akkor minden autó szar ennyi erővel. Vannak modellek, amiknek kifejezetten hulladék a felépítésük, és besz@rik 100.000 km alatt már, valóban, azoktól isten óvjon, hogy megvedd. Vannak nagyon jók, lásd a vw 1.9es tdi-je, ami kimegy a világból, vagy a ford 1.8 tddi-je ami még igazi ford motor volt, nem mint a tdci, ami már francia.. és vannak az olyan motorok, amik az a középkategória, ami se nem sz@r, se nem jó, de ha nem tartod karban, sz@r, ha karbantartod, jó és megy.

2017. jan. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Ja lefelejtettem, hogy a szerelőmnek a véleménye az elmúlt 30 évnyi autószerelési tapasztalatából ered.
2017. jan. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Igen, így igaz. Tudja melyik autóból lesz stabil bevétele, és melyiket csak évente egyszer látja olajcserére, és három évente fékbetét cserére. Ezért utálja az összes a "szarjapánt", és a "köcsögsuzukisokat".
2017. jan. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!