Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nissan Qashqai-ról mi a...

Tupaccc kérdése:

Nissan Qashqai-ról mi a véleményetek? Van belőle nem Renault motoros verzió is?

Figyelt kérdés

Nem vagyok nagy szakértő, de tesztekben azt írták, hogy ez a modell leginkább nőkkel hiteti el magáról ez a modell, hogy ez egy terepjáró, pedig nem az.

Viszont családosok nagyon szeretik, anyukáknak tökéletes, és nagyon biztonságos - a teszteken folyamatosan maximális pontszámokat kap.

Most szeretnék párocskámnak, 2pici gyerekkel autót venni, és bizony ez tetszene neki.

Sokat olvastam róla, de sok az olyan vélemény, ahol csak annyit írna szar Renault motor. A francia motorokat nagyon utálja a nép, de ebben is tényleg ennyire vacak motor van?

Nem autópályára, és nagy utakra kellene, hanem családnak, kórházba, orvosokhoz, üzletbe, átugorni szomszéd faluba. Szóval rövid utakra, pont amire ki lett találva.

Másik lehetőség Skoda Octavia lenne, de mondjuk szemre nekem is inkább a Nissan jönne be, de én inkább a megbízhatóságra szeretnék hajtani. Mondjuk van egy oldal, ahol használt kocsikat tesztelnek, amit imádok. Mert az új kocsikat mindenki tesztekben méltat, de nem tudni mit hoz a jövő. Én egy 2007-es modellről olvastam tesztet, és kormány börbevonat + krómozott dísz kopáson kívül semmi gond nem volt a kocsival.

Volna valami véleményetek, tapasztalatotok a kocsival kapcsolatban?



2015. jan. 23. 17:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Azoknak a véleményét érdemes elemezgetni, akik valóban használják a kérdéses autót.

Aki azzal kezdi, hogy nem ismeri a Qashqai-t, de Renault, ezért jó nem lehet, komolytalan.


[link]


[link]


(gyanítom, ezeket is átböngészted már, de a használók véleményére érdemes inkább hallgatni)

2015. jan. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az 1.5 dci az renault. nem rossz motor, cska oda kell figyelni rá
2015. jan. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!