Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Új Renault Mégane vagy egy VW...

Új Renault Mégane vagy egy VW Jetta 6-os verzió? Melyiket éri megvenni?

Figyelt kérdés
Melyik a legjobb választás?
2013. jan. 28. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Röviden?

Jetta...

2013. jan. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jetta, német minőség.
2013. jan. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez Vicc! Egyértelműen a JETTA. De az árai közt nem kis különbség van!A VW kb 50% -al több. Nemrég 3mill -ért reklámozták a Renault .
2013. jan. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jetta.
2013. jan. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Úgy látszik csak nekem nem tetszik a legújabb jetta és passat. Az a "szálkásított" karosszéria valami förtelmes. Az V-ös jetta beletartozik a kedvenc kocsijaim közzé de ha ez a két opció van akkor én a Megane-t venném kombiban sötét szürkében vagy esetleg feketében de ha már renault akkor Laguna és szintén kombi mert az utóbbi idők egyik legszebb autója.

Melyik a legjobb választás? Na de mi alapján? Megbízhatóság? Felszereltség? Fogyasztás? Mindenkinek más a fontossági sorrend.

2013. jan. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a megbízhatóság az elsőrendű. Tény hogy a Renault általában több kényelmi extrával bír, de maga a technika rövidebb életű mint egy Jettának, így hosszabb távon számolni kell a szervízigényekkel, ami erőteljesen a Jetta felé billenti a mérleget.
2013. jan. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én szüleimnek volt Renault-juk és Volkswagenjük is most BMW van a háznál és egyik között sem volt/van nagyobb különbség megbízhatóság terén= egyik sem állt meg alattunk és nem romlott el bennük semmi. Úgyhogy megbízhatóság szerint közel azonosak, így igazán a külső és a használhatóság a kérdéses, de ezt meg te tudod hogy melyik tetszik és mire akarod használni.
2013. jan. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!