Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek a Vitara nem fog...

Szerintetek a Vitara nem fog "népautóvá" válni, mint pl. a Swift, vagy több Opel és VW típusok?

Figyelt kérdés

2015. okt. 19. 13:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

9.

Köszi, már értem!

2015. okt. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

# 10/


Ez tök becsülendő hozzáállás, csak amikor egy jóval drágább autóról beszélünk (pl. egy jól felszerelt Audiról mondjuk) akkor milliós is lehet a különbség, ha az ember Németországban veszi. Ilyenkor pedig 10-ből 9 embernél nem a hazafiasság győz :)


Az meg tök mindegy, hogy a lefingott kocsikat hozzák be nyugatról, az lesz a "népautó" amiből sok van és amit a "nép használ". Ha ez épp a lefingott 10 egyenlítőkört futott 316i bmw akkor az.

2015. okt. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Sziasztok!


Én elképzelhetőnek tartom, hogy rengeteg lesz belőle az utakon. Kérdés, hogy ez megüti e a népautó kategóriát.


Van ismerősöm a zsebében pár Suzuki szalonnal, ő említette hogy az utóbbi évek legnagyobb húzása a Vitara. Pontosan 10szer annyit exportál Esztergom, mint amennyi belpiacon marad. Európaszerte sok sok eladott példány várható.

Ugyanakkor ez nem jelenti azt, hogy elértéktelenítené az autót.

Sok középrétegbeli ember számára ideális választás. Akciós ára pontosan a lélektani határon fekszik. Cserébe egy olyan autót kap az ember ami motor fék és futómű tekintetében ugyan nem prémium teljesítményű, de nagyon erős középkategória, amely kiforrott és hosszútávon (10+ év) is tartósnak ígérkezik.


Én azt gondolom, hogy a reálisan gondolkodó kis vagy közepes pénzű vásárlók csalódásmentes választása. Szép számmal veszik, jelenleg több fogy, mint amit a gyár elbír. Nem kizárt, hogy klasszikus utcai elemmé válik.

2016. jan. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!