Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyikkel tudnám helyettesíteni?

Melyikkel tudnám helyettesíteni?

Figyelt kérdés
Bő másfél évvel ezelőtt vettem egy AUDI 80 B2-est. Szeretnék rajta egy kicsit változtatni, és ebben kellene nekem egy kis segítség. Ki szeretném cserélni, az első lengéscsillapító patronokat, és a rugókat is, de nem rövidebbre, hanem hosszabbra, ha lehetséges. A hátsókat már meg is vettem,vagyis rendeltem, (VW PASSAT B3 kombi) mivel falun lakom, és itt nincs autósbolt, sőt még egy szerelő sem, úgyhogy amolyan sufni tuning lessz. Hogy miért emelem,és nem űltetem ? Mert mifelénk olyan jó utak vannak, hogy még a NIVÁ-val is óvatosan közlekednek, nameg, van egy kis tanyánk, ahová csak földút vezet. Szóval ha tudnátok nekem némi tanáccsal szolgálni, azt nagyon megköszönném. Milyen rugót rendeljek, és milyen betétet ? Előre is köszönöm mindenkinek.

2015. okt. 9. 17:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!