Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van értelme új kocsit venni 5...

Van értelme új kocsit venni 5 millióból?

Figyelt kérdés
2015. okt. 6. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Vennék egy Trabantot és elmennék a Bahamákra.
2015. okt. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
60%
Miért ne lenne? Ha új kocsit szeretnél, és azért az árért találtál neked megfelelőt, akkor igen. Én inkább vennék alacsonyabb kategóriás újat, mint ennyiért használtat. Sajnos nem lehet tudni, hogy milyen az előélete a használt autónak. Mi is használtat vettünk, mert arra futotta, tehát nem leszólom a használt autót, de ezek tények.
2015. okt. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mivel én utcai sport coupe esetleg háromajtós sportos kompaktban gondolkozom, ezért én ennyiért azt vennék használtan, pár éveset. Viszont ennyiért lehet jó új autókat kapni. Ha az igényeidnek megfelelő kocsit megtalálod újonnan akkor nyilván azt vedd
2015. okt. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%

van.


A francia autókat ajánlani tudom, C3/C4 a citroenekből nagyon kényelmes. És kár mondani a 3f-es szabályt, a franciáknak már nincs ilyen bajuk.

2015. okt. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Új autót soha nem éri meg venni,de ezt pusztán anyagilag nézzük. Ha nem termel hasznot a jármű tehát nem azzal dolgozol akkor az értékvesztése hatalmas lesz, néhány év alatt felét sem éri.
2015. okt. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, számomra pont ez a határ, ami felett új autót vennék. 5 millióból már rendes, viszonylag erős autót kapsz. Sajnos nekem még nem jött össze ennyi.
2015. okt. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet értelme, de csak akkor ha nem kerülsz nehéz anyagi helyzetbe emiatt.
2015. okt. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezt csak neked kell eldönteni.

Új autónál nincs olyan, hogy "megéri". De ezt leírták előttem is.

2015. okt. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!