Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pirosnál ti is felszoktátok...

Pirosnál ti is felszoktátok nyomni a hangerőt a kocsiban, hogy nézzenek a csajok?

Figyelt kérdés

Élvezem hogy jó a hangtechnika a kocsiban.

A kocsi is mutatós darab, de a morajlás nagyon jó, ahogy a zene ütemére dübörög a kocsi.

Általában összeválogatok jó kis techno vagy house mixeket, és délután irány a belváros.

Szokott így valaki csajokat felszedni, vagy jó érzéssel tölt el itteni válaszadókat ha megnézik így a kocsit, és a benne ülő sofőrt?



#zene #party #szkúter
2015. szept. 28. 12:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%
Én nem, mert nem vagyok *********. Elég primitív viselkedés ez. És nem mellesleg a zavarás tilos.
2015. szept. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Azt ugye vágod, hogy ilyenkor a csajok azt nézik, hogy ki az a majom, aki a pirosnál üvölteti a szarjában a zenét?
2015. szept. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%
Exhibicionista vagy. Szedtél már így fel nőt? Vagy csak a kukucskálás van meg racsni? Egyébként a csajok többsége másként műxik mint mi és elsőre legtöbbnél ellenszenvet vált ki a hivalkodás. De persze vannak ba.zógépek köztük is. Szerencsére. Egyébként én is szeretem felnyomni a hangerőt, csak nálam miba.zott Hungarista rock szól és imádom a buz.k fülébe nyomni a titkolt ellenálástól a más vagy c. Számot.
2015. szept. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem,. a nőknek drága kocsik kellenek, nem hangosat, olyat minden kocsi tud.
2015. szept. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
43%
Nem szoktam feltekerni pirosnál a hangerőt. Ha zenét akarok hallgatni, akkor nem autóba ülök.
2015. szept. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Szerintem kifejezetten ciki, ha ezért néznek.

Én is arra gondolok, ha ilyet látok, hogy milyen idióta, hogy így akar menőzni.

Egyébként meg szeretem hallani a forgalom zaját. Sok fontos információt lehet belőle szerezni :)

2015. szept. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
"jó hangtechnika..mutatós kocsi"......még szerencse hogy szerény is vagy!!!
2015. szept. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Tomcatters ***** válasza:
100%
Velem egyszer olyan fordult elő, hogy haveromat benthagytam a kocsimba, meg en beugrottam a boltba .. ő addig fogta magát es felhangositotta a zenet (jo hangosra ) kijöttem ..csak úgy egett a fejem , beszalltam es lehalkitottam reflexből lehülyéztem meg h mit csinál .... :/ :)
2015. szept. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Koaxk Ábel ***** válasza:
100%

Én szeretem hangosan hallgatni a kocsiban a zenét, de nem azért mert vagizni akarok vagy csajokat hülyíteni.


Én felhúzott ablakoknál is hangosan hallgatom a zenét, egyszerűen mert viszonylag jó hifim van és szeretem a hangos zenét, totál nem érdekel ez most kinek tetszik vagy sem.


Nyugodtan le lehet pontozni, mert tudom, hogy ezt az átlag nem tudja tolerálni.

2015. szept. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 dirtboy ***** válasza:
100%

Majd kinövöd,amúgy állj ki a határba,hangosítsd fel a zenét és távolodj el a kocsitól.

Hiába hallod bent jónak kívül,teljesen más és sokan arra sem figyelnek hogy rezgés csillapítsanak aztán csak a rendszámtábla meg stb nek a remegése,csörgése csattogása hallatszik.

Én max menet közben hallgatom hangosan,ha meg városban vagyok akkor nagyon jó kedvnek kell lenni hogy más emberek előtt hangosan zenéljek mert tény hogy többen néznek idiótának mint /menőnek,ami egyébként nem vagy te sem meg én sem emiatt/.

ha meg kell állnom lámpánál akkor meg inkább halkítok vagy húzok fel az ablakon.

csajozni egyébként nem hiszem hogy lehet vele de tény hogy akik megfordultak a kocsimban nagyon élvezték és szerették ha hangosan szól, de egyiket sem a hangrendszer miatt ismertem meg.

2015. szept. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!