Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hány foktól kezdtek el robogóz...

Hány foktól kezdtek el robogózni? Mert apum azt mondja h 15 fok alatt nem mehetek ki, mert nem motorozási idő! Ti se mentek el robogózni 15 fok alatt?

Figyelt kérdés
2010. márc. 14. 15:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én egész télen robogóval jártam dolgozni, még hóban is, rendesen felöltözve
2010. márc. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

mondjuk egy tuti öcsi, hogy sz*rrá lehet fagyni motoron (robogón is) ha nem vagy jól felöltözve, és az izületeidnek se tesz túl jót a hideg szél, hidd el nekem.

Egy motoros.

2010. márc. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Inkább ülj bringára.
2010. márc. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
fogadd meg a tanácsát. én tavaly is motoroztam télen.. már most rosszak az izületeim. kitartás, mindjárt itt a jóidő! :)
2010. márc. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
okés:) köszönöm a válaszokat! Nemtudom meddig lesz még ilyen hideg:S:(
2010. márc. 14. 16:17
 6/12 anonim ***** válasza:

Papám télen nyáron motorral járt napi 20 km-t

ma nem tud menni, pedig csak Rigával ment..

2010. márc. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az ízületeket rendkívül megviseli ha hideg szél éri, ezt ott akkor szinte észre sem veszed, csak pár év múlva,de akkor tényleg besz@rik az ember a fájdalomtól.

Min 10 fok ,de inkább 15C felett.

Hallgass azokra akik pórul jártak,megéri,és a hosszú nadrág,hosszú-póló,kesztyű nyáron is kötelező,taknyoláskor amikor az aszfalt smirgliként szedi le a bőrt a hússal együtt a meztelen combról,könyökről,.... ez sem 1 kellemes esemény.

2010. márc. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

NEM_E??????

dehogynem

télen is húztam a fülét a simsonnak, estem is rendesen, és sokat....

később megbánom tudom hogy hidegbe mocizok, de ÉLJ A MÁNAK!

A HOLNAP VÁRHAT!

2010. márc. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy milyen ruhában. Én nyáron bőrben járok, szezon végén meg kordurában, de max öt fokig, mert aztán már gázra keresztbe áll :)
2010. márc. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
szerintem itt többen vannak akik egész télen motoroztak köztük én is :) jól fel kell öltözni és hajrá ;) nekem volt mikor kesztyűt elfelejtettem és úgy mentem... nem volt hideg pedíg minuszok voltak
2010. márc. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!