Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Babetta 210-es jobban megy...

A Babetta 210-es jobban megy a 98-as benzintől és a full szintetikus olajtól? Edig Csak arol 2 t vel használtam és sima benzinnek ( 50 et ment) mennyi sebességjavulást várhatok? : )

Figyelt kérdés
előre is kössz
2010. márc. 14. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
babettának tökmind1 milyen benzinnel hajtod, én már raktam bele gázolajjal szennyezettet is, és nem láttam változást, olajról szintúgy ez a véleményem
2010. márc. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én Simsonhoz használtam Arol 2T-t de rájöttem hogy egy kalap szar úgyhogy inkább veszek MOL Sprint 2T-t az sokkal jobb.

Benzinből én eddig OMV Carrera 95-öt használtam, de most 342 Ft, úgyhogy inkább kimegyek ausztriába ott 280ft/l

2010. márc. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi én is csak kipróbáltam eezt de nem lesz ez mindig agy mert nincs rá pénzem :)
2010. márc. 14. 20:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem hogy a babetta, de semmi más nem fog jobban menni, ha 95ös helyett 98-ast tankolsz bele.
2010. márc. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy agyonvert '86-os 210-s m van,nagy szegénységgel.fele gazolin(140ft/l)fele bioetanol(224ft/l)veszek .Arol2T(715ft/l) keverem kb.1:30-ra,így járok már másfél éve.Ezt kapja a 17 éves 2ütemű Tomos rotátorom is !
2010. márc. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A sebességgel én úgy hoztam kicsit,hogy felújítás/fúratás/ előtt a henger kipufogónyílásán nagyobb lyukat reszeltem.Próbáltam,hogy régen lehetett kapni NDK hátsó fogaskereket,ami kisebb volt.Az akkor volt csak jó,ha messzire jártam/17km/melózni,mert ment,de nehezen gyorsult.Az útszéli fűnyíróktól vettem bekevert anyagot,ha a Stihlbe jó,nekem pláne.
2010. márc. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat én is a hemger kipufogónyílását akarom még kireszelni .

de ahogy probáltam így is 50 -55 ig birt menni mint az ukrán benzinnel :)

2010. márc. 23. 19:55
 8/8 anonim válasza:
Annak örülj hogy viszi az 50-55-öt nem fog ennél gyorsabb lenni örülj hogy ennyit megy mert a tuningolással esetleg gyorsabb lesz de nem sokáig egy idő után le lassul és meg hal ugyanis minden egyes tuningal veszít a motor az élet tartalmából!és maradj a 95-ös benzinnél meg a 2T-s olajnál meg be szerezhetsz egy nagyon olcso benzin szűrőt meg persze tisztítsd ki a motort úgy 2 hónaponta.
2010. dec. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!