Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 5W40 full szintetikus olajat...

5W40 full szintetikus olajat öntöttem 2T robogóba, ebből még baj lehet?

Figyelt kérdés
Volt még benne 2T olaj is,kb 50-50 lehet az arány jelenleg..csak kigyulladt az olajlámpa induláskor,és más olajom nem volt otthon.
2011. jún. 2. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
elég baj, kár volt, örülj hogy mlg nem szart be, azonnal olaj ki, tisztítás sdtb
2011. jún. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
csak gratulálni tudok...
2011. jún. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát olaj olaj...olyan nagy gáz nem lehet ha autóba jó motorba is jó :D
2011. jún. 2. 23:09
 4/4 A kérdező kommentje:

"A motorkerékpár olajok és motorolajok között adalékolásban van különbség, mások az elvárások egy motorkerékpár-olajjal szemben. Esetünkben a robogókhoz kifejlesztett olajoknak un. alacsony füstkibocsátásúnak kell lenni (2T), illetve speciálisan a városi ingázáskor fellépő igénybevételekre tervezik a kenőanyagot."


Mentem vele 5km-t,de semmit nem vettem észre...nem azt mondom h jó amit csináltam,de hát nem szaródott el semmi,és cserélni fogom.

2011. jún. 2. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!