Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van az hogy BMW-ben...

Miért van az hogy BMW-ben ülve az ember vezetés közben sokkal keményebbnek érzi magát? És ez az életére is kihat?

Figyelt kérdés

Eddig egy 2011 passat volt alattam.Szolíd autó, visszafogott 2.0 dízel ketyegővel.

De váltanom kellett.

Erősebbet, dinemikusabb gépet akartam.

Így esett a választás egy 3.0 i(ideges) Bmw autóra.

A dízel kerregőhöz képest hihetetlenül megy, az első km után még fura a gázreakció, de utána hozzászoktam.

Jobban nyomtam neki, pirostól pirosig ledundiztam, ami kifért a csövön, néha kicsit rámásztam az előttem lévőre hogy nyomja már meg neki, vagy húzódjon le.

Más is így van ezzel, aki normál autóból ült át BMW-be?



2015. szept. 25. 21:02
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
39%
Ismerős a helyzet csak nem Bmw vel hanem audival.Pedig nem vagyok már mai gyerek, de amikor odalépek neki és hallom a v8 4.2 motor hangját (A6 2009) akkor belőlem is előhozza a régi gyereket belőlem.
2015. szept. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Családban volt 4.0 benzines bömbölő is.

Attól a kocsitől remegtem, amit tudott, nem is sokszor mentem vele, de ha mégis, akkor odalógattam rendesen a zabot a lovaknak.

Akkor döntöttem el, hogy a passat és a dízel téknika megy a levesbe.

2015. szept. 25. 21:40
 13/27 anonim ***** válasza:
38%

Pedig jó az a passat. Gyors mint az olajozottvillám. Keveset eszik, jók a károsanyagkibocsátási paraméterei.

Rövid a fékútja, és képes az embernek negatív reakcióidőt kölcsönözni. Legközelebb pont passatot tervezek venni, mert azzal képes vagyok megállni akkor is amikor az 1 centire előttem levő 90-nel szüttyögö satuzik. Eddig csak golfot engedhettem meg magamnak.

2015. szept. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
75%
BMW-ben nagyon alacsonyan ülsz, és sportosak az ülések. Kemény a futómű, gázreakció elég közvetlen, és a kormányzás nagyon pontos. Mindez azt hozza ki az emberből, hogy egy sportos autót vezet, és a BMW valahogy kihozza ezt az emberből, kéri hogy nyomják neki.
2015. szept. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
59%
Nekem a porsche hozza ki azt amit az előző mond. A BMW sportos szedán. (sportos-elegáns)
2015. szept. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
79%
Gyúrni jársz már ?
2015. szept. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Írta valahol hogy péknek tanul?
2015. szept. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
74%
2015. szept. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
56%
Én Angliában élek. Itt 1.5 millió BMW van az utakon. Merciből ugyanennyi. Ez kb. annyit tesz mintha Mo-n kizárólag mercik és béemvék közlekednének. Napi 250 mérföldet vezetek pályán. Mindenki normálisan közlekedik az említett autókkal. Ezrével vannak Porschék is..azok is betartják a 70mérföldes korlátozást. Akik a városban renitenskednek,azok a 17-18 évesek,Fiestákkal,Cliokkal,Polokkal stb kisautókkal melyre olcsó az első biztosítás. Nem kell ahhoz BMW ha valakinek nagy az arca..
2015. szept. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
38%

Ja ja utsó, ez csak olyan hungarikum ez a nagya autó nagy arc.

Németeknél is a VW-sok olyan arogánsok mint maga a vw marketingje.

2015. szept. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!