Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a maztán motorjával?

Mi lehet a maztán motorjával?

Figyelt kérdés

Nos van egy mazda 323 1.5 1999 es 16v benzines sedánom.

A baj az hogy hirtelen gazadasra az egyik henger elmegy és nem húz a kocsi se viszont ha óvatosa adagolóm a gázt megy rendesen (vagy ülésbe pörgetem a motort míg nem megy mind a 4 henger és csúsztatott kuplungal váltók )a szelepfedél tömítés elszakadt és olajos lett nagyon a motor tér és a gyertyák is a tömítést gyertyákat kicseréltem ezzel rövid ideig még is szűnt a probléma de még mindig csinálja és kezd egyre rosszabb lenni most már alapjáraton is kezdi csinálni...


2015. szept. 23. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Ülésbe hogy kell motort pörgetni?

Amúgy ez alapján maximum tippeket tudunk adni,mivel többféle gond is okozhat ilyn tünetet!Nem ismerem pontosan a típust,de lehet az egyik hengerhez tarozo gyertya trafója hibás,esetleg a gyújtókábel!A gyertya nem kormos/piszkos?Mert akkor nem tud rendesen szikrat adni,viszont akkkr a hiba nem is a gyújtaban keresendő.Vagy még lehet a hengerhez tartozó injektor kezdi feladni a harcot.

2015. szept. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem ülés hanem üres csak telefonom kijavit igen erre a kettőre gondoltam de mindkét alkatrész drága bontott meg ritka :/ egyszer szettem ki a gyertyát mielőtt kicseréltem volna akkor kormos volt az egyik
2015. szept. 23. 10:43
 3/5 anonim ***** válasza:
ha elektronikai a hiba, világítania kell a motordiagnosztika lámpának, ha pedig világít, ki kell olvastatni a hibát és megvan a megoldás is...
2015. szept. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem világít semmi visszajelző..
2015. szept. 23. 17:19
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor dugulás vagy zárlat/kontakthiba
2015. szept. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!