Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Apum motorjával eldőltem hogy...

Apum motorjával eldőltem hogy állítsam fel?

Figyelt kérdés
elvittem apám mociját (SUZUKI GSXR1100) és a nagy sárban nem tudtam megtartani és felborult.Nem bírtam felállítani és otthagytam kinn az erdőbe.Anyunak nem mertem elmondani még mert élve megnyúzna,apám meg karácsonyra jön haza mert kamionozik.Mit csináljak nem akarom,hogy ellopják,amúgy szinte sose járnak emberek arra csak az erdész meg vadászok esetleg.Igen tudom hogy nem föld útra való de én csak ott merek menni vele.Nekem semmi bajom nincs,mert kb 5-el mentem mikor eldőltem,ma délután 3 körül történt,suliból hazaértem gondoltam megyek vele egy kicsit.Kulcsot kivettem belőle meg sebességbe raktam úgy hagytam ott. 16F Holnapig lesz baja?

2014. dec. 18. 21:13
1 2
 1/14 anonim válasza:
Nagy szarban vagy ;D szerintem nem lesz baja, de ilyet ne csinálj! Ha nem birod kezelni, megtartani nem szabad rajta motorozni!
2014. dec. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Hát ha megtalálják és elviszik lesz... az alkatrészeket is el tudják adni róla...hívd el egy ismerősöd, hogy segítsen felállítani!
2014. dec. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem akarlak nagyon kiröhögni, de ez mégiscsak vicces, hogy ott hagyod e az erdőben a motort, majd lesz vele valami...

Fiatalkori csínytevésnek nem egyedülálló, a motor kicsempészése, most némileg megtapasztalhattad, hogy veszélyes üzem, no de egyszerűen ott hagyni az erdőben... haverok nincsenek ilyenkor?

2014. dec. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Lehet már meg sincs.
2014. dec. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem azért, de akárki meglát egy ezres sportmotort eldőlve, magára hagyva az erdőben, az lesz az első gondolata, hogy biztos elestek vele vagy elrabolták a tulajt, s hívja is a rendőrséget. Ha erdész vagy ilyesmi, akkor a második gondolata meg az, hogy mit keres forgalomtól elzárt területen a motor. Rendszám alapján beazonosítják, s már hívják is apádat. Még ha sikerül is hazahozni, valószínűleg csak a vak nem venné észre, hogy használták a motort (hát még ha el is dőltél vele).
2014. dec. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 petizacc ***** válasza:

Jaj vegyétek már észre, hogy kamu! :D


Szóval azt próbálod nekünk beadni, hogy apuci 1100 köbcentis sportmotorját elvitted 16 éves fejjel a faluszélre csapatni és elestél vele, ráadásul anyádnak nem tűnik fel, hogy nincs a garázsba a moci. :DDD


Nem volt rossz különben, de legközelebb jobban gyúrj a hihetőségre! :D

2014. dec. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Elmondom, hogy mi történt valójában:


- Édesapád traktorozik ( egyébként nem értem miér fontos a szakmája )

- Nem gixert vitted el, hanem a rotációs kapát

- Ám azzal sem jutottál tovább a gané dombon túlra, mert ott megkotlott

- Erdőszélén laktok, ahol Robátkó az erdész, de ott él Rumcájsz is.

- Nem mersz odamenni a rotakapáért, mert Rumcájsz áll ott lesben a makkos pisztolyával. ( Hehe, itt gondoljon mindenki azt amit akar, tudom, hogy piszkos a fantáziátok :) )

2014. dec. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
16 évesen mért ne mehetnék vele? akkora vagyok mint apám és nekem is van motorom.anyám meg szerinted a motorra van rákattanva azt figyeli a garázsba?szerintem már egy hónapja nem volt a garázsba úristen...Bátyám mindjár hazaér munkából neki elmerem mondani,ő majd segít.Még ma hazahozzuk.
2014. dec. 18. 21:55
 9/14 A kérdező kommentje:
7-es xDD irigyek vagytok vagy mi? úristen 300.000 forintos motorról van szó,se papírja,se semmi,csak megy.tesóm mingyá itthon van ő majd hazahozza.ő nem ver meg.
2014. dec. 18. 21:57
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem irigyellek, mert mint mondottam volt, Rumcájsz már vár téged...Ha bátyáddal mész akkor mindketten a makkos pisztoly áldozatai lesztek :)

Ha rámhallgatsz, vársz pár napot, akkor talán odébb áll, osztán' haza tudtok kecmeregni a rotakapával :)

2014. dec. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!