Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Apum motorjával eldőltem hogy...

Apum motorjával eldőltem hogy állítsam fel?

Figyelt kérdés
elvittem apám mociját (SUZUKI GSXR1100) és a nagy sárban nem tudtam megtartani és felborult.Nem bírtam felállítani és otthagytam kinn az erdőbe.Anyunak nem mertem elmondani még mert élve megnyúzna,apám meg karácsonyra jön haza mert kamionozik.Mit csináljak nem akarom,hogy ellopják,amúgy szinte sose járnak emberek arra csak az erdész meg vadászok esetleg.Igen tudom hogy nem föld útra való de én csak ott merek menni vele.Nekem semmi bajom nincs,mert kb 5-el mentem mikor eldőltem,ma délután 3 körül történt,suliból hazaértem gondoltam megyek vele egy kicsit.Kulcsot kivettem belőle meg sebességbe raktam úgy hagytam ott. 16F Holnapig lesz baja?

2014. dec. 18. 21:13
1 2
 11/14 petizacc ***** válasza:

Pedig meg kéne! :D


Igen, sárgulok az irigységtől! Bár nekem lenne ennyi eszem, hogy sportmotorral traktorcsapáson motorozzak! Szántásra nem szoktad kivinni? :DD

2014. dec. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Rumcájszon szakadok a röhögéstől...
2014. dec. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Hát ez a kijelentés vagy kérdés.. 16 évesen miért ne mehetnék vele? 16 éveeen legfeljebb 11 kw-os motorra lehet engedéjed. Aztán minek akarnál te 1100-as motorral.menni? Miért ne mehetnél? Ezekszerint apád nem engedte meg. És anyád sem. Akkor ezekszerint egy olyan dolgot sem találni ami szerint te mehetnél azzal a motorral. Na aztán 16 évesen nem tudsh felállítani egy 200 kg-os motort? Jó kondiban lehetsz...

Aztán ha van saját motorod akkor ménem azzal mész? Hülyegyerek.

2014. dec. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Nos megértelek, én is csináltam hasonló hülyeségeket :D


https://www.youtube.com/watch?v=-YMlgnJ3un8

Kb 1:00-tól a válasz.


De sárban lehet nem fog egyedül menni, kéne szólj egy diszkrét haverodnak, hogy segitsen. Ja és nem hagytam volna ott, mert könnyen lába kelhet, mire visszamész.

2014. dec. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!