Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az ötös golfban a 90 lovas az...

Az ötös golfban a 90 lovas az pdtdi motor?

Figyelt kérdés

Autót szeretnék vásásrolni, van egy octavia a családban 1,9 TDi 90 lovas.

Eddig motorilag kifogástalan, kedvező fogyasztás és megy is annyira amennyire nekem kell.

Újabb autót szeretnék, kevésbé idejétmúlt fomával mint a 99-ben legyártott octavia.

PDTDI még véletlenül sem kell, elhiszem,hogy jó de megbízhatósában a 90 lovas mindent ver, mivel ez a legegyszerűbb és egyben legelső TDI motor.



2015. szept. 17. 18:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
49%
Igen, az már PDTDI. Ja és a PDTDI is megbízható.
2015. szept. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
G4 ben volt utoljára adagolós TDI motor, ezt követően PD majd CR. Az 1.9 pd is van annyira megbízható mint egy 110lovas adagolós (vgt+kettős tömegű lendkerék miatt írtam ezt).
2015. szept. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
0%
azért az,hogy a PDTDI is van olyan megbízható mint a 110LE-s TDI nem merném kijelenteni :D Elég erős túlzás.
2015. szept. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Szerintem is túlzas, tankoljon valaki rosszabb minőségű üzemanyagot es azt is megbanja hogy valaha legyartottak. Meg drágább is jóval a javítása. Újabb és bonyolultabb szerkezet a pdtdi,emiatt romlekonyabb is.
2015. szept. 18. 05:23
 5/26 anonim ***** válasza:
Annyi,hogy a PD-ben erősebb szerkezet van,tehát ha nagyon szeretnél tuningolni meg hasonlók akkor a PD-t szokták ajánlani.DE ez nem azt jelenti,hogy van olyan megbízható mind a sima 110-es.Nekem is sima 110-es van,nem hiába.Azért a PD elemek ma sem olcsóak tudtommal.Bontott meg szerintem lutri.
2015. szept. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
71%
Nembaj kérdező, majd a unokáink is még a sima 110 lovasssal fognak járni, nembaj, ha már 50 éves lesz addig az autó, hiszen a PD meg a CR sz*r. Mondja ezt egy olyan, akinek még nem is volt soha ilyenje.
2015. szept. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
hát igen,baromi sok év különbség van a 110LE-s simra TDI és PD között.Csak megsúgom,hogy skoda és seatnál is még 2006 körül is jelen volt a sima TDI is...
2015. szept. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
az meg a másik érv,hogy nem évjáratot veszünk hanem állapotot.Mindenki eldöntheti,hogy egy széthullott 5 éves kell neki vagy egy megbízható 10 éves.
2015. szept. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Kedves 7-es, kérlek mesélj olyan seatot amiben 2006-ban adagolós tdi volt. A leon 1 ben is volt már pd, 2006 pedig már leon 2 volt ami golf 5 alapú.

2000után gyártott autóba nemigazán raktak már adagolós tdi-t.


Én 1,5 éve próbálom megölni a céges autómat, mert a főnök kijelentette hogy az enyém lesz legkésőbb (relatíve újoncok sorsa) lecserélve kivétel ha megáll. És ez ráadásul 2.0 pd continental pd elemmel.


Ha a PD elem elszáll, az valaminek az okozata (tandempumpa hiba), de a kábele hamarabb megyen tönkre vagy a tömítés elhasználódik bár ezt az autó szerelők szeretik pd elemet számlázni holott egy 5e ft os tömítés szett csere elegendő lett volna.


Bocsánat a kis regényért amit írtam nem teljesen a feltett kérdéshez vág.


#2-es voltam.

2015. szept. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Skodánál láttam 2006os évjáratút sima TDI vel.Seat leon-t meg 2005ben még gyártották sima 110LE-s TDI vel.


[link]


tessék...


ui.: nekem A3 van,és ez sem 2000 előtti,sima TDI :)

2015. szept. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!