Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Automata váltónak káros...

Mike007 kérdése:

Automata váltónak káros hatással jár ha felpörgetem a motort mondjuk 3 ezerig és ekkor teszem be az autot sebességbe?

Figyelt kérdés
Az autó egy mazda 3 hatchback 2.3 literes motor és a váltó triptonic sebességváltóként is tud üzemelni

2015. szept. 7. 08:10
 1/5 anonim ***** válasza:
ha jol van megcsinalva az auto, akkor ezt nem fogod tudni megtenni. Amugy nyilvan nem hasznal neki.
2015. szept. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy haverom pont ezért újíthatta fel az amerikai vasát. A lemellák hamarabb kopnak.
2015. szept. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja persze. Szíjjelba**od a nyomaték kapcsolót.
2015. szept. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De meglehet csinállni elosszor en is abban a hitben voltam egeszen tegnapig hogy ezt nem lehet aztan kiproballtam es lehet... csikorog a gumi rendesen :D
2015. szept. 7. 16:16
 5/5 anonim ***** válasza:

ha meg lehet tenni, akkor az még a butább váltó..az én vasam váltója már hülyebiztos, mert az elektronika extrém helyzetet érzékelve nem vált..

amerikai filmekben kimondottan jól mutat, amikor téglát tesznek a gázpedálra, és beteszi D be..


egyébként káros hatással jár..

ezért találták ki a különböző védelmet, hogy ilyent ne lehessen megtenni.

2015. szept. 8. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!