Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az Audi A4 1996 1.6cm3 8v...

Az Audi A4 1996 1.6cm3 8v ADP-s kocsimban valószínű, hogy a vezérmű szíj feszítő megadta magát, ezért fellazult, és ledobta magát a szíj. Ennél a típusnál beletud ütni a dugattyúba a szelep?

Figyelt kérdés

Észlelni nem észleltem semmit csak annyit, hogy le állt a motor, egyből sejtettem, hogy mi lehet a probléma, ezért nem is erőltettem a beindítását.

Majd természetesen el lesz víve szerelőhöz, de az nem most lesz, és addig is szeretném tudni mire számítsak. Légyszíves csak olyan írjon aki valóban tapasztalt már ilyet!



2015. aug. 30. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
mivel nyilván nem oldalszelepelt motor, ezért igen, bele tud ütni...
2015. aug. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miből valószínűsíted azt hogy ez a baj?
2015. aug. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#1: Ha hiszed, ha nem vannak olyan felülszelepelt motorok amiknél nem ér össze a dugattyú meg a szelepek, ha szakad a vezérműszíj. Hogy ez olyan-e azt nem tudom.
2015. aug. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!