Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autó a jobb vétel 6...

Melyik autó a jobb vétel 6 millióért?

Figyelt kérdés

Ennyi pénzből lehet venni egy új Skoda Octaviat aminek az értékvesztése nagy, de új autó révén megbízható hosszútávon is. Viszont ennyi pénzből lehet venni prémium középkategóriás fiatal autót (Audi A4 BMW 3 Mercedes C). Létezik, hogy az Octavia árából megbízható német prémium kategóriás autót vegyen az ember vagy azokban mindenképp ott a rizikó, hogy használt autó létére költeni kéne csak rá? Az autó havi 20000 kilométert lenne használva.

Igazából ésszerűbb lenne szerintem az Octavia de csábító a német trió valamelyike. (persze ha nem csak költeni kell rá)



2015. aug. 30. 10:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Havi 20000km-nél, ha valóban nem elírás mindenképpen egy új dízel autót vegyél. Nézz utána a fogyasztási adatoknak a spritmonitor.de-n és érdeklődj a hazai garanciális feltételekről és a szervizköltségekről is. Ami még fontos, hogy olyan autót vegyél ami tetszik és nem érzed rosszul magad benne.
2015. aug. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Havi 20000 ezer? Mielőtt bárki bármit mond tisztázzuk, hogy nem elírás-e, ha tényleg ennyit mész, akkor egy új hyundai-t vennék, hogy miért? 5 év kilóméter korlátozás nélküli garanciája miatt.
2015. aug. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Évi 20000 kilométer elírtam.
2015. aug. 30. 10:40
 4/11 anonim ***** válasza:

szerintem nézd meg a mazda 3-asokat

skyactiv szívó benzinmotoros + japán + új = megbízhatóság

2015. aug. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az új Skoda Octavia azért már nagyon komoly autó, és lehet hogy van majdnem olyan szinten, mint egy 2-3 éves Audi A4 pl. Vagy lehet a Skoda jól felszerelt, a trióból meg veszel egy fapadost, akkor még használni is jobb a Skodát. Én azt szoktam mondogatni, hogy 5 millió ft. felett új autót kell venni, ha nekem lesz ennyi, én is így csinálok majd.
2015. aug. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.
2015. aug. 30. 14:02
 7/11 anonim ***** válasza:
Kinek mi a fontos. Tény hogy az új autó az új autó, garanciád van rá, ha elromlana, de itt is buksz árban a legnagyobbat már az első métereken. Ha viszont tudsz venni (kitartó kereséssel, és egy kis szerencsével) jó állapotú jól felszerelt autót a prémium szegmensből , soha eszedbe se fog jutni suzuki, opel, skoda, mazda ford ,stb. Ég és föld. A lényeg, ne fapadost vegyél, és ne leharcoltat. Akkor tényleg csak ráfizetés. Pl. bármilyen hathengeres motor már ad vezetési élményt. Tehát ha van türelmed a keresésben és megfelelő ismerőseid, akik az átnézésben tudnak segíteni, akkor érdemes belevágni.
2015. aug. 31. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Premium Selection, Weltauto, Jahreswagen ad garanciát használt autókra is.
2015. aug. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
6 millióért már kapsz egy nagyon jól felszerelt 1.5-2 éves Mazda 6-ot, benzinest is, dízelt is, amelyik jobban tetszik, a dízel már most is olcsóbb kicsivel. Kb fél liter van köztük fogyasztásban, ha jól - és nyilván jó körülmények között - vezetsz (5.3 és 5.8).
2015. szept. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Bognár Babi válasza:
Skoda octavia.Únókatesóméknak az van nagyon jó. Nagyon ajánlom!!😀😀
2015. nov. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!